Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha apám...

Szerintetek normális ha apám néha a fenekemre csap? :D

Figyelt kérdés
Nincs jó fenekem, de egyetlen szem lánya vagyok és nagyon szeret és félt. Amúgy jó kapcsolatom van vele és ez nem is zavar hogy ezt csinálja, csak kicsit fura:D Lányok, apukátok nektek is szokta ezt csinálni? (és utána csak nevet)
2020. jan. 4. 19:08
1 2 3 4 5
 41/43 zol56 ***** válasza:

Szerintem ezt családja válogatja.Azt érezned kell hogy normális ez Meked vagy sem. Ha zavar csak annyit mondj. Apa, ne csináld, zavar. Ha jó fej nem fogja csinálni. Lehet megszokta kiskorodból és nem gondolja hogy mar zavar téged.

Ne parázd túl.

2020. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Nekem sem férne ez bele és furcsának is találnám kivülallóként.
2020. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Apum sokat pelenkázott kiskoromban és amikor elkészült vele egy fenékre legyintéssel jelezte a peluson, hogy jól van, kész van minden, lehet tovább masirozni!

Ez a szokás sokáig megmaradt viccből. Ma már nem csinálja de tuti nem haragudnék meg rá vagy gondolnék bármi rosszat ha előfordulna.

2020. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!