Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb a vőlegényem, hogy...

Idősebb a vőlegényem, hogy mutassam be otthon?!

Figyelt kérdés

Tudom tudom, lerágott csont már, de segítséget szeretnék kérni.


8 együtt töltött hónap után menyasszony lettem, aminek nagyon örülök, de van egy kis bökkenő. A vőlegényem és köztem 22 év a korkülönbség. A családom még nem is ismeri... Vagyis azt tudják, hogy "van valakim", de a bemutatásra, egyéb részletekrre még nem került sor. Budapesten élek, ők vidéken, ezért sem többek között. Nincsenek fent semmiféle közösségi oldalakon, hogy lássanak képeket, videókat róla/rólunk, szóval nem tudják a szüleim. De így ugye ezt már nem lehet halogatni, meg nem is szeretném.


Esküvő csak jövő nyáron lesz, nem vagyok terhes sem, nem kell sietnünk.


Szeretem nagyon, és sosem gondoltam, hogy 23 éves koromra menyasszony leszek.


Arra gondoltam, hogy esetleg telefonon mondanám el, hogy idősebb... Mert hiába tartja jól magát, figyel a külsejére és sportol, azért látszik, hogy nem 23-25 éves. Azt meg nem akarom, hogy hazamenjünk és a szüleim ott szembesüljenek ezzel, és ne fogadják jól. Vagy szerintetek hogy kellene?


2020. jan. 5. 10:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
50%

Ha en lennek a helyedben, mar alapbol tudták volna h milyen koru férfival jarok...


De mivel csak a pénzéért vagy vele... Mert nyilvan pénzes... Nem lennel vele hidd el, ha epitkezesen dolgozna.. Hat, sztem nem fognak a szüleid tapsikolni...


Hogy mondd el? Minel hamarabb. Tokmindegy, sehogy sem tudod jol beadagolni..

2020. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%

A korkülönbség egy dolog. Persze, látsz ilyen korú párokat, de te is tisztában vagy vele, hogy necces, különben nem aggódnál a szüleid miatt. Ez egy.

A másik dolog, hogy - kortól függetlenül! - egy kvázi friss kapcsolatban beleugrottál egy eljegyzésbe és beleugrasz egy esküvőbe. Együtt éltek egyáltalán? Mióta? Mennyire ismered? Persze, tudjuk, az idő nem garancia semmire, de fiatal is vagy, a kapcsolat is rövid, ez egy baromira elhamarkodott döntés. Már alapból ettől sem lennének boldogak a szüleid, ami érthető, féltenek.


Te pedig a kettővel együtt tetézed: elhamarkodott kapcsolat egy apádkorú férfival, rózsaszín ködös fellegekben járva. Lehet, hogy pont ő a kivétel, és világraszólóan boldogok lesztek, persze, az esély megvan rá. De ennél sokkal gyakoribbak a problémák.


Az az igazság, hogy ezt már elrontottad. Fokozatosan kellett volna, először beszélni a párodról, aztán bemutatni otthon, utána már kevésbé akadnának ki talán az elhamarkodott eljegyzésen. De mindezt egyszerre zúdítani a szülőkre, hááát...

De persze, készítsd fel őket telefonon, mindenképpen.


Viszont csak egy dolgon gondolkodj el. Nem kell rá válaszolni, nem provokálni akarlak, csak gondold végig. Miért nem mertél róla beszámolni otthon az elmúlt sok-sok hónapban? Mert ha annyira komoly a kapcsolat, hogy eljegyzés kerül szóba, akkor az màr túlmutat azon, hogy van valakid. Ha annyira szereted, miért nem merted őt felvállalni?

2020. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%

Ennyi idős volt a főnököm, mikor férjhez ment, és szült, ott is 22 év a különbség. Most 54 éves, a férje 76, és a mai napig együtt vannak, közösen dolgoznak, a pasi is a mai napig aktívan dolgozik.


Nekem inkább az a fura, hogy úgy jegyez el, hogy a család nem is ismeri.

2020. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
98%

azért nem lehet bemutatni, mert vidéken laknak??

max 300 km, talán annyi sem. sose mész látogatóba?

2020. jan. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
98%
Te ismered a szüleidet. Ha szerinted balhésan reagálnának, akkor előbb telefonálj és kérdezd meg, hogy még így is meg akarják e ismerni.
2020. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Van esze a faszinak az biztos. Figyelj, te ismered a szüleidet, Te tudod, hogy ezt miként tálald nekik. Nekem is vannak lányaim és bizony sokkot kapnék, ha a gyönyörű 22 éves lányom beállítana egy tőle pár évvel fiatalabb pasival, azzal, hogy a vőlegénye. Köpni, nyelni nem tudnék.
2020. jan. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
97%
14-es! El is tudom képzelni a főnököd izgalmas éjszakáit és napjait a 76 éves lovagjával!!! A kérdezőre ugyanazok az "élmények" várnak pár év múlva.
2020. jan. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
68%
76 èves... Annak már fel sem áll. Pedig egy ötvenes nő még igènyli a szexet.
2020. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
14%
Annak, aki azt küldte, hogy csak a pénzért van vele: hülye vagy. Én ahányszor ezt hallottam magamról, mikozbenz egyszerű melósok vagyunk... köztünk szintén 22 év van, köszönjük már három éve boldogan élünk, eljegyezve, két éve együtt, egy albérletben. Boldogok vagyunk. Az, hogy otthon mit szóltak? Hát őszintén, nem tapsikoltak, de mára már elfogadják, és szeretik is a párom. :)
2020. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
7%
Macron szerint is normàlis hogy több mint 20 évvel idősebb a párja, gerontofil. Ahogy làtom itt is vannak gerontofilok, csak ezek nők annyi a különbsèg.
2020. jan. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!