Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb a vőlegényem, hogy...

Idősebb a vőlegényem, hogy mutassam be otthon?!

Figyelt kérdés

Tudom tudom, lerágott csont már, de segítséget szeretnék kérni.


8 együtt töltött hónap után menyasszony lettem, aminek nagyon örülök, de van egy kis bökkenő. A vőlegényem és köztem 22 év a korkülönbség. A családom még nem is ismeri... Vagyis azt tudják, hogy "van valakim", de a bemutatásra, egyéb részletekrre még nem került sor. Budapesten élek, ők vidéken, ezért sem többek között. Nincsenek fent semmiféle közösségi oldalakon, hogy lássanak képeket, videókat róla/rólunk, szóval nem tudják a szüleim. De így ugye ezt már nem lehet halogatni, meg nem is szeretném.


Esküvő csak jövő nyáron lesz, nem vagyok terhes sem, nem kell sietnünk.


Szeretem nagyon, és sosem gondoltam, hogy 23 éves koromra menyasszony leszek.


Arra gondoltam, hogy esetleg telefonon mondanám el, hogy idősebb... Mert hiába tartja jól magát, figyel a külsejére és sportol, azért látszik, hogy nem 23-25 éves. Azt meg nem akarom, hogy hazamenjünk és a szüleim ott szembesüljenek ezzel, és ne fogadják jól. Vagy szerintetek hogy kellene?


2020. jan. 5. 10:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
85%
Ez amúgy nagy bànat egy szülőnek. A nevelés kudarca. Mi lenne jó abban, hogy 20 èvvel idősebb? Még csak 40 èves vagy mire a pàrod 60. 60 felett már mindennap ajàndèk. Sokan nem is èlnek meg annyit.
2020. jan. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
87%
19-es! Majd 10-20 év múlva esel pofára nem három év múlva!
2020. jan. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom mire jó az,hogy 22 èvvel idősebb a párod. Nem volna jobb egy veled közel egykorú? Aztàn majd 50+ évesen huszonèves fiatal fèrfiakra fogsz vadászni, az anyjuk nagy örömère ugye.
2020. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
18%
Laca, nem kell mindig a logikát keresni. Boldog vagyok így, az, hogy szerinted mit kéne csinálnom a legkevésbé sem érdekel.:) Nem vagyunk egyformák. :)
2020. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Lekéstél! Karácsonyra be kellett volna csomagolni és meglepetésnek betetted volna a fa alá!
2020. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

No kérdező, mi lett?

Azért annak van egy diszkrét bája, hogy ha mondjuk azt kérdezted volna, hogy hogyan mutasd be a szüleidnek a nődet, mert leszbi vagy, azt normálisnak tartanák az itt válaszolók, egy idősebb párt meg így lehurrognak.

2020. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!