Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket ez hogy érint?

Titeket ez hogy érint?

Figyelt kérdés
Itt vagy fiatalon, minden anyagi segítség nélkül. Próbálsz feljebb jutni a ranglétrán, ami lassacskán sikerül is. Rengeteget dolgozol, rengeteg pénzt,időt energiát ölsz a jobb életed reményébe. Míg vannak korodbeliek, akik csak beleszülettek a jóba, tengnek lengnek. De a szülők rendesek és finanszírozzák neki a házat/lakást, autót. És tudod, hogy te sokkal sikeresebb vagy, meg törtetőbb. De ha neked is valaki fogja a kezed és elindít az életbe, ennyi idős korodra egy saját birodalmad lehetne ezzel a mentalítással. De mégis akik mindent megkaptak, azok vannak a legjobban oda magukkal..

2020. jan. 16. 18:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Saját vállalkozásod van? Akkor meg? Ne irigykedj! Én mindent megkaptam, 2 saját lakást, egyetemet, örülök is neki nagyon, gyönyörű életem van, de nekem is megvannak a magam problémái, mint mindenkinek. Ne arra törekedj, hogy minél sikeresebb legyél, hanem arra, hogy minél elegedetebb, boldogabb.
2020. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent alád tettek volna, neked sem lenne ilyen a mentalitásod, nyugodj meg. Éltem a régi rendszerben, ismerek felkapaszkodott vállalkozókat akik a semmiből építettek egy kis birodalmat. Mindegyikük gyereke egy katasztrófa. Egyik sem tud érvényesülni ma, mindegyikből hiányzik a "plusz" ami ehhez kell. A nagy különbség: ők mindent megkaptak. Szerencsés vagy, csak még nem látod.
2020. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem érint, mert nem tartom magam fensőbbrendűnek meg ezerszer jobbnak másoknál, köztük ismeretlen embereknél. És nem is ítélkezem, hogy fú, minden gazdag embernek csak móka és kacagás az élete, mert nagyon nem az. Tipikus, hogy pl a gyereket a bébiszitter neveli, mert a szülők látástól mikulásig dolgoznak vagy éppen akkorák az elvárások otthon, hogy csak na. Kösz, egyik sem hiányzik, inkább élek szerényebben (de nem irigykedve).
2020. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Többre tartom azt,aki céljaiért megküzd mint akinek alá tolják. De azon agyalni másnak mivel jobb, könnyebb?! Nem. Mert pont le se sz a r o m.
2020. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lopok
2020. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!