Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Jogosan...

Mi a véleményetek? Jogosan érint ez rosszul?

Figyelt kérdés
Apámat nem ismertem. Anyám, mama, papa nevelt, papát szerettem nagyon, ő már meghalt! Anyám nem igazán foglalkozott velem,nem nevelt, csak kritizált. Nem mozdított előre, sosem bíztatott, csak visszahúzott... Úgyse tudod, úgyse bírod... Mamának anyu a mindene, ha valami anyunak nem tetszett velem, csak rákontrázott... 2 éve van párja anyunak,csak vele foglalkozik, mintha nem is élnék...Felnőtt vagyok, 25 éves, dolgozok, de ott lakom...Szarul esik, nem kell más, csak venne rólam is tudomást, nem csak ha kell valami...Munkám mellett otthon is sokat dolgozok, kert, gazdaság, állatok... Rossz ez így! Párom nincs, most alakul egy, sütöttem sütit, szóltam hogy akarok vinni belőle a srácnak.... Megette anyám, egy szeletet hagyott...
2017. jan. 10. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem az anyád csak megszült téged. Ezt a tényt kellene elfogadnod. Az olyan anya aki nem képes normálisan felnevelni egy gyereket... nem is folytatom mert csak felbosszant.

Költözz el. Ha meg nem tudsz legközelebb amit sütsz dugd el!

2017. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Költözz el. Alapvetően csak a te döntésed, hogy ott vagy még, szóval panaszkodni sem túl fair..
2017. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Attól hogy otthon lakik még panaszkodhat. Nem mindenki tud elköltözni otthonról.

Arról a kérdező nem tehet hogy az anyja nem tiszteli őt és felzabálja az összes sütit.

2017. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Anyád pillanatok alatt, egyedül megevett egy tepsi sütit, hogy nem volt időd és lehetőséged egy-két szeletet félretenni a barátodnak?:D

Amúgy, ha ennyire pocsék otthon, akkor 25 évesen miért vagy még ott?... valamiért azért biztos megéri neked is.

Komolyan kérdezem!

2017. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Kedves 3-as!

Egy jövedelemmel rendelkező, dolgozó, 25 éves nő miért is nem tud elköltözni otthonról?

2017. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom mennyit kereshet, de ha minimált, úgy nagyon nehéz egyedül, vagy szinte lehetetlen.
2017. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Költözz el... Az én anyám is ilyen...24 éves korom óta dolgozok ekkor fejeztem be a sulit. Nem volt rám jó hatással sajnos. Most 27. éves vagyok, van jó párom tanulok mesteren közben dolgozok. Most tervezzük a babát is. Ha anyám közelében lettem volna ezek most nem valósultak volna meg. Nekem a szüleim az életet adták de semmi mást, magam vettem kezelesbe a sorsom. Minden kezdet nehéz, de sokkal jobb így. Hogy őszinte legyek az én anyám baromira irigy ram ez nem az a klasszikus irigység hanem inkább vágyakozás. Most már ha eljon hozzánk a párom nem engedi neki hogy bantson. Sajnos anyám egyedül van nincs kapcsolata apámmal nincsenek együtt. Amikor ő ennyi idős volt mint én küszködött csak sajnos mindent rajtam bosszult meg. Én voltam mindennek az oka. Most meg azt látja hogy ahol tud segít a párom és ha nem hívnám fel anyámat ő nem hivna. Ez van sajnos. Én akkor amikor elkoltoztem 19. éves voltam mentem tanulni. Kitanultam előbb egy felsőfokú szakkepzest, utána diplomát szereztem most pedig a mestert fejezem be. Nekem pl a tanulás volt a kiút mert a kolit ki tudtam fizetni. Nem könnyű azt elfogadni hogy nem kellesz az anyudnak de sajnos ez van. Azt tudom,.hogy anyunak pokoli gyermekkora volt de sajnos enyémet is azzá tette. Az életemben minden nap benne volt a feszültség. Csaladallitasra mentem segített sokat.
2017. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 longlife ***** válasza:
27%
A 2017 a változás,éve.Vállald be.Változtass.A Te életed,azért csak te felelsz.Pont annyi segítséget kapsz,amennyit kérsz,és pont annyi terhet amennyit elbírsz...Na hajrá..
2017. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha van módod mindenképp költözz el.

Én helyedben már megszakítottam volna vele minden kapcsolatot. Egy anya nem így viselkedik. Önző, csak magával foglalkozik.

Egyébként azt én sem értem, hogy miért nem raktál félre sütit, ha tudod milyen anyukád. Nyilván nem a te hibád, mert egy normális anya nem eszi meg egymaga, hanem a gyerekének is hagy belőle,pláne,ha megkérik.

Költözz el!! Barátokkal esetleg, ha egymagad nem tudod finanszírozni.

2017. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha minimálbéren is él a kérdező, költözésre így is van lehetőség, csak nehezebb.

Lehet lakhatásért munkával fizetni, így is " ... sokat dolgozok, kert, gazdaság, állatok..." teheti ezt másnál és nem otthon.

Sok ingatlan áll üresen, amit INGYEN odaadnak, hogy lakjon benne valaki és ne szedjék szét.

Mi is így adtuk oda a férjem soha nem használt nyaralóját egy nőnek.

Lehet olyan munkahelyet találni, ahol van munkásszálló, vagy fizetik az albérletet.

A közelünkben van olyan baromfifeldolgozó, ahol a messziről bejárók ott lakhatnak.

Ha egészségügyben dolgozik, vannak nővérszállók.

Esetleg rokon, barát, barátnő, kollégák, ismerősök is befogadhatják, akár csekély díjazás mellett is, egy szobába.

Vannak lehetőségek, csak nem könnyű, de keresni kell!

2017. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!