Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti hány évesen engedné...

Szülők! Ti hány évesen engednétek, hogy a gyereketeknek lehessen párja?

Figyelt kérdés

Az én szüleim erről mindig is eléggé szigorúak voltak. Körülöttem amikor még 13-14 éves voltam majdnem mindenkinek volt valakije. Akkor tetszett is valaki, de tudtam, hogy nem lesz belőle semmi, mert nem viszonozta az érzéseimet és tudtam, hogy a szüleimnek egyáltalán nem tetszene, ha valakivel összejönnék. Ha valaki tetszett nekem sosem gondoltam igazán, hogy párkapcsolatban legyek velük. Inkább csak "messziről figyeltem". Amikor a nővéremnek először lett barátja, 19 éves volt. Már nincsenek együtt, de hallottam, hogy apa egy ismerősével arról beszélget, hogy még túl korai volt még neki, hogy barátja legyen. Én most 17 évesen kezdtem el azt érezni, hogy már lennék párkapcsolatban (de még nem vagyok rá teljesen felkészülve). Szeretném megtudni milyen valakit igazán szeretni, és együtt lenni vele, de nem tudom, hogy ez nekem még tényleg korai lenne-e. De természetesen még ezzel szeretnék azért várni. Ti mikor engednétek, hogy legyen párja a gyereketeknek?

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. jan. 19. 14:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
36%
Nem féltettem annyira a lányomat, az annyára ütött. Megfontolt és hidegfejjel végig tudta gondolni az emberi kapcsolatai. 15 évesen felkapott volt a fiúk körében de tudtunkal randizni ritkán ment el az első 17 éves korában volt.
2020. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
35%
Amíg a kiszemeltje normális, nem viszi hülyeségekbe, és korban is hozzá illő (nem az a "14 éves kortól már legális!!444!!!4" szöveget mantrázó, 25-30 év körüli emberi selejt) addig persze, természetesen megengedném a gyerekemnek, hogy legyen párja.
2020. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem értelmes ember eleve nem kezd olyan éretlen személyiségűvel párkapcsolatot, aki erre még a szüleitől kér engedélyt, legyen akárhány éves.
2020. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem mondjuk jobb, ha 10-13-15 évesen kiéli a "gyerekszerelmet", az első kapcsolatot, mint az én helyzetem, hogy huszonévesen egy örökös magányos senki lesz..
2020. jan. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
11%
Amíg nem áll a saját lábára, vagyis amíg nem keres önállóan pénzt és nem költözik el, addig semmiképp sem engedném.
2020. jan. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%
Na, az ilyen #15-gondolkodású emberek miatt vagyok 100%-ig abortusz párti az abortusz-örökbe adás vitákban... soha nem venném a lelkemre, hogy egy gyerek az én hibámból kerüljön függőségi viszonyba egy ilyen gondolkodású embertől.
2020. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Belőled is cseléd lesz.

Ihh

2020. aug. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Miért gondolod ezt?
2020. aug. 28. 21:20
 19/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem voltam józan
2020. aug. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!