Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól engednétek...

Hány éves kortól engednétek meg a gyereketeknek, hogy tetoválása legyen?

Figyelt kérdés
Pontosabban lánynak.

2013. máj. 4. 19:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Én nem engedném. 18 éves korától úgyis azt varrat magára, amit akar, de addig semmiféleképpen nem egyeznék bele.
2013. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%

Soha napján kiskedden.

Majd ha 18 elmúlt, csináltathat magának.


Egyébként is: növésben lévő gyerekre? Hát nooormális?

(a lányok ugyan hamarabb megállnak magasságügyileg, de a testük attól még változik)

2013. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Majd ha nagykorú lesz. Semmi értelme, hogy előbb legyen neki , főleg ha csak valami múló szeszélyű dolgot akar tetováltatni aztán később megbánja.
2013. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 18 éves koromban engedték, és áldom az eget érte, mert voltak olyan ötleteim, amit ma bánnék. Ma 5 db van, mindent tudom takarni a ruhámmal, ha olyan helyre megyek.
2013. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Soha. Majd akkor csináltat, amikor már felnőtt és nem kell hozzá tőlem engedélyt kérnie.
2013. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés...


Sok ilyesmi csak tini hóbort, ezért túl korán biztos nem. Lehet, hogy csak 18 évesen. Viszont abba a hibába sem akarok esni, hogy tiltom, aztán elmegy valami lebujba, ahol sz*rul csinálják meg neki. Akkor már inkább elvinném én egy profi helyre, hiába mondjuk 16. De azalatt semmiképp sem.

2013. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
18!!!
2013. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
18 alatt nem engedném (mivel kialakulóban van a személyisége, ami 16 évesen tetszik neki, azt lehet, hogy 22 évesen utálja), 18 után pedig nem kell az engedélyem.
2013. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%

Ajánlani kell a hennázást, most úgy is az a menő. Meg sűrűn lehet váltogatni, lehet vele villogni... (ezt komolyan írom)

[link]

Nagyon profikat lehet találni.

Aztán ha elmúlt tizennyolc olyan izét tetováltat magára a saját pénzéből amilyent akar. Egyébként is előtte hülyeség lenne mert nő az ember bőre és nyúlik a rajz (de tényleg...)

2013. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

én már 12-3 évesen eldöntöttem milyen tetoválást szeretnék, azóta jöttek újabb ötletek. most már 21 leszek, de még mindig azon gondolkodom, hogy megcsináltassam-e őket. a kutyám mancslenyomatát tuti megcsinálom egyszer, arra soha nem tudnék ráunni.


a 18-at mindenképp megvárnám, addig talán felnő agyilag is.

2013. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!