Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mentetek férjhez/nősülte...

Mikor mentetek férjhez/nősültetek meg?

Figyelt kérdés

25 vagyok (lány) és van párkapcsolatom.

De anyám szerint jó lenne, ha már kézfogónk avagy eljegyzésünk lenne, utána meg 1-2 évre esküvő.

(Pedig megjegyzem nem is vidéken élünk.Anyám hallotta valahol ezt a kézfogót, és nagyon bejön neki.)

Szóval mostmár kezdjen égni a talpam alatt a talaj, hogy "vénlány" maradok, vagy mi?

Ti mikor , hány évesen mondtátok ki a boldogítót?:)


2010. júl. 22. 10:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Anyukám ha jól tudom 21 évesen :)


15/f

2010. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ja, és a nemeteket is írjátok oda légyszi! Csak kiváncsi vagyok, mert van egy bátyjám, 29, ugyancsak párkapcsolattal, de őt nem noszogatják érdekes.
2010. júl. 22. 10:37
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia! Anyukám 20 évesen, mamám 19 évesen, másik mamám 18 évesen ment férjhez, én 25 körül szeretnék, szerintem jelenleg ez az ideális :) Üdv: 21/N
2010. júl. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Anyu 19 évesen és rossz házasság lett belőle. Én 32 évesen, és eddig szuper. :-)
2010. júl. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én 29, a férjem 34 volt, amikor összeházasodtunk 3 évvel ezelőtt. Előtte 1,5 évvel jegyzett el. Szerintem nem vagy még elkésve semmivel.
2010. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"Mikor mentetek férjhez/nősültetek meg?"


Ez volt a kérdés. Nem a szüleitek érdekelnek. Valamit rosszul írtam?

2010. júl. 22. 10:45
 7/18 anonim ***** válasza:

10:44-es vagyok!

Tiszta hülye vagyok! Én 28 voltam, a férjem 33 :-)))

...biztos a meleg miatt nem tudok számolni :-))

2010. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
Én 27 vagyok, az általános iskolás, középiskolás, és főiskolás osztálytársaim szépen lassan mennek férjhez körülöttem, mégsem érzem, hogy le vagyok maradva. 6 éve vagyunk együtt a párommal, boldogok vagyunk, imádjuk egymást. Régebben noszogattam, hogy házasodjunk össze, ma már nem olyan fontos a számomra se. Nézegetem a képeket az iwiwen a szebbnél szebb menyasszonyokról, közben a hasamra teszem a kezem, és mondogatom a picibabámnak, hogy ezeknél mi sokkal szebbek vagyunk, és sokkal jobb dolog történik velünk. A házasság ha úgy vesszük, csak egy papír, de nekem ennél sokkal kézzelfoghatóbb "dolog" lesz nemsokára a kezemben. 3 hét múlva kisbabánk lesz.:D Szerintem ez annál sokkal fontosabb. Bocs az offért. Egyszer majd lehet, hogy elvesz feleségül, de ha nem, kit érdekel, lesz egy gyönyörű szép babánk:D
2010. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

én 25 a férjem 36


25/N

2010. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

32 évesen(most márciusban) az eljegyzésünk pedig 6! éve volt.

semmiről nem vagy lemaradva!a szülök azért noszogatják a gyerekeiket,mert unatkoznak+persze már nem vagytok gyerekek, de így azért mégis "parancsolgathat(ná)nak egy kicsit. ne foglalkozz senkivel. Mond meg édesanyádnak,hogy a legtöbb 25 évesnek még normális párkapcsolata sincs..!

(lány)

2010. júl. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!