Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is van ilyen rokonotok?

Nektek is van ilyen rokonotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nektek is van olyan rokonotok, akitől 0-24-ben azt hallgatjátok ha találkoztok, hogy mennyi baj van egy gyerekkel?


6 hónapos a lánya, nincs ideje semmire, hulla fáradt, x óránként etetés, nem alszik stb.


De a CSOK-ot felveszik 3 gyerekre, közben meg nekem nyavalyog, hogy elege van. De ez még csak 1 gyerek, mi lesz hárommal?


Csak hümmögni szoktam, vegighallgatom, nem mondom el a véleményem, de egyre jobban idegesít.


Ráadásul a gyerekvállalástól szerintem meghülyült, kibírhatatlan lett, nem is szívesen találkozom vele lassan.

De felhív kétnaponta (már nem veszem fel a telefont), meg találkozni akar.


Annyit mondtam neki a múltkor, hogy sokat nyavalyog és hárommal nehezebb lesz, gondolja át. Deeee, kell, mert a CSOK...🙄🙄


2020. jan. 24. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan rokon van, ahol 4 gyerek van, anyuka meg szó szerint valami ön- és közveszélyes pszichés problémás beteg lett (diagnosztizálták is), és most alkalmatlanná nyilvánította a bíróság a gyereknevelésre, nem is lehet velük egyedül, mert volt már, hogy meg akarta ölni magát előttük, vagy bezárkózott a szobába 'meghalni', és magukra hagyta a kicsiket.

Szegény apuka jó nagy bajban van.

2020. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na jó, itt még (talán) nem ennyire durva a helyzet. 🤨
2020. jan. 24. 19:35
 3/4 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
A rokonod lehet idióta - de nem biztos - vagy csak kell neki valaki, akire kiadhatja a gyerek miatti stresszét, és mindig téged talál meg vagy téged a legkönnyebb megtalálnia.
2020. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Imádom, akik a CSOK miatt szülnek. :D Mint valami tenyészkancák. Csak azzal nem számolnak, hogy a három gyerekre a Csok sokszorosát fogják költeni.
2020. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!