Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan rokonotok, aki kb....

Van olyan rokonotok, aki kb. a ruhát leárulná, leajándékozná rólatok?

Figyelt kérdés

A férjem családjától már idegbajt kapok. Mindentől meg akarnak szabadulni akár kell még, akár az enyém.


Kaptunk több zsák ruhát, 2-4 év múlva lenne jó a kislányomra, hozzám el se jutott anyós elajándékozta, hogy nem tárulunk addig és majd veszünk.

Már legalább eladtuk volna, több száz jó állapotú ruha volt, mi se élünk nagylábon.


Karácsonyra kapott legót, 5 éves kortól ajánlott. Ő még nincs annyi, így fent van a polcon anyóséknál, ő mondta hogy maradjon. Erre hallom, hogy a szomszédjainak ajánlgatja, hogy van neki otthon több doboz legója, olcsón odaadja, mert mi nem használjuk. A kislányom bontatlan karácsonyi ajándékát amit persze hogy nem használ, mert még nem neki való.


Az unokatestvértől maradt játékokat is mind eladogatja, pedig 1-2 év múlva mi is tudnánk használni.


A férjem is folyton cseszeget, hogy a tervben lévő következő gyereknek el szoktam tenni a szebb ruhákat, játékokat.


Ami nagyon felb**ott, hogy van egy nagy plüssünk, átvittük mert anyóséknál lett kitisztítva a kertben, hétvégén elhozzuk. Erre látom, hogy facebookon árulja. Azt mondta, már úgyse fog a lányom ilyen plüssökkel játszani...


Plusz vicc, hogy otthagytam a ruháim egy üres szekrényben (át szoktam öltözni utcaiból náluk) és elkezdtek eltűnni. Néha máshol találtam, aztán mint kiderült, azokat is elajándékozgatta. Azt hitte az övé, a lányáé, kapták... pedig látta és mondtam, hogy otthagyom őket...



2018. ápr. 20. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ti kaptátok miért van anyósnál?

Amúgy egyszerű: ilyenekhez nem mennék, az fix és főleg nem hagynék ott egy hajgumit sem!

2018. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A férjem is folyton cseszeget, hogy a tervben lévő következő gyereknek el szoktam tenni a szebb ruhákat, játékoka...

Ilyennek minek szültél. Az ilyen pasinak nem való gyerek,éljen anyukával és adják a az eszüket is. Ha majd pucéron jártok mert mindent eladtak mit csinálsz? Tudod ki hagyná h eládja a ruháim, gyerekem játékát,a férjem meg még engem cseszgetne. Ez tuti h ellned és a gyerek ellen szól. Nem kell ide még egy gyerek szerintem..

2018. ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Anyós ismerősétől kaptuk, hozzájuk is vitte, ezért érezte magát feljogosítva a dologra. Ahogy az unokatestvér cuccaival kapcsolatban is.


A karácsonyt náluk ünnepeltük, az ajándék így náluk maradt, mondta, hogy náluk van hely.


Munka után meg ha hozzájuk mennék mert a gyerek kicsit játszana a kertben, csak átveszek valami melegítőt hogy homokozzak meg a kutyákkal hemperegjek.


Ezen kívül nem vagyunk rosszban szóval azért nem fogom megszakítani a kapcsolatot. Meg hát a férjem is eléggé ilyen, bár inkább az én és a gyerek holmijaival kapcsolatban, a saját 15 éves korában hordott gatyáit én szedtem ki hogy nézze már meg, úgyse kell már, minek hozta egyáltalán ide.

2018. ápr. 20. 12:41
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Nincs több kérdésem,sok boldogságot a férjeddel akinek te meg a gyereke holmija ennyit ér. No comment.
2018. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor milyen választ vársz?

Nem, nincs ilyen rokonom. Próbálná meg valaki eladni a cuccom, ki is fizetné rögtön és az életben nem beszélnék vele, de hajrá, szülj még pár gyereket!

2018. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A gyerek témakörben anyós valóban a gyerek ellen van, szerinte elég nekünk egy is.

Meg az anyját, hogy jón ő ahhoz hogy eldöntse. A férjem is kettőt akart, erre anyós duruzsol neki, hogy látja, hogy így se tudok százszázalékosan takarítani meg mindennap főzni, minek még egy.

Most várunk, mondjuk egy kicsit amúgy is várnánk, el akarunk innen költözni.

Anyóstól távolabb. :D Meg ahol jobban elférünk a dobozaimtól.

2018. ápr. 20. 12:46
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Nincs...de anyósom ilyen minden jó lesz még valamire. Ami ingyen van az mind kell neki. Képes kukázni is,mert mennyi jó dolgot találni. Aztán hozza ide nekünk is mert jó lesz a gyerekeknek,nekünk stb stb hiába próbálkoztunk,mert ez egy betegség,nem lehet vele mit kezdeni mert nem is hajlandó felfogni,hogy nem okés ez
2018. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Kicsit erélyesebben kellene leállítani anyóspajtást.

A férjedet meg rendbetenni. Felnőtt férfi, külön családdal - ideje lenne férfiként is viselkedni, nemcsak anyuci szoknyája alá bújni.

2018. ápr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg kivel élsz házasságban Anyóssal? A pár dolga a gyerek szám. De szerintem se kell ide még egy gyerek. Ezt at egyet is utálják mert tőled van,azért adják el a játékait, és csesztet a férjed is h a következőre gondolsz,mert ő nem gondol rá. És boritékolom h rövid édön belül költözés lesz, neked a gyerekkel. Pucér seggel leszel szélnek eresztve,készülj fel,saját tapasztalatból irom. Ahol anyos szabályozza a gyerek számot oda kár volt egyet is szülni.. Aki meg eladja a holmim amiért én dolgoztam meg,csak azért mert elvettem a pici fiát pl,azt nyakon vágom..
2018. ápr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt a megoldás, ha a férjed végre felnő, leválik a ciciről és melletted áll.

De mivel eddig nem történt meg, most sem fog. Akkor sem ha messzebb mentek, amit kétlek

2018. ápr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!