Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát nem is tudom hol kezdjem....

Hát nem is tudom hol kezdjem. Nagy tragédia, hogy 13 évesen cigizek (folyamatosan)? Anyu megölne ha megtudná..

Figyelt kérdés
mert hogy én gyerek vagyok.. áhh.. szoval.. de nem csak én vok az egyetlen...
2008. nov. 19. 19:42
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
52%
na jo okostónik mostmár tényleg elég volt
2008. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
46%
hát nyugi én 11 éves vagyok és cigizek ...én még nem mondtam el az anyukámnak majd el fogom!!!
2008. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Tragédia? Inkább csak szánalmas, nevetséges, primitív és alantas szokás. Hát még egy kisgyereknél...
2008. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Lakatos lászló válasza:

Szerintem nem,csak arra vigyázz hogy a cigaretta szűkíti az ereket is.Ennek ellensúlyozására igyál alkoholt is.

A nyelvtanórára ne is járj be, a "vok" szó használatával 16-17 éves korodig prímán elboldogulsz.

Utána kezdj el drogozni és a "pörgök" "szétcsúsztam" "elszálltam" kifejezésekkel még pár évig tökéletesen elleszel!

Ha esetleg családot,normális gyerekkort és egészséget szeretnél akkor tedd le és légy boldog!!!

2012. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Én is Cigiztem, cigizek 12 évesen kezdtem 4 hónapig csináltam utána leraktam most megint cigizek úgy volt h 12 évesen kb napi fél dobozzal szívtam tudom rengeteg most napi 1 szállal elvagyok de amikor leraktam az is azért volt mert otton lebuktam és szobafogságot kaptam ami alatt majdnem megőrültem h nem cigizhettem de abba hagytam utána meg nem akartam újra kezdeni de egyszer kaptam 1 szálat mert nagyon ideges voltam és haverom ezzel nyugtatott le és most megint nem tudom abba hagyni :S
2012. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!