Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítő a nagyanyám, mit...

Idegesítő a nagyanyám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Velünk lakik és egyszerűen tönkretesz idegileg, egyfolytában p*fázik és be nem áll a szája, még ha szépen megkérem akkor sem. Egyfolytában beszél még magában is, és olyan dolgokról ami engem nem érdekel. Van mikor már olyan ideges vagyok, hogy meg tudnám ütni. Úgy érzem nem tudok így élni.
2008. nov. 19. 20:03
1 2
 11/15 anonim válasza:
66%
Ismerős... Nekem anyám ilyen, de általában még elterelni sem tudom a témát, mert nem hagy szóhoz jutni. Ráadásul mindent olyan hosszan magyaráz, elmondja vagy hatféleképpen, mintha hülye lennék. Én ilyenkor kikapcsolom az agyam, figyelek másra, és nagyban helyeslek, mintha tudnám miről van szó.
2008. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
45%

hé.


lehet, h nem fáj, de ki kell mondani, pár év múlva úgyis felfordul, egy fadobozba teszitek és elássátok, rosszabb esetbe elégetitek a hulláját.


legalább adig had pofázzon kedvére.

2008. nov. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%
Látom lepontozni ahoz van eszetek! Csak sajnálni tudlak titeket kedves lepontozók! Ez a szegénységi bizonyítványotok!
2008. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%

Azt már csak akkor tudod majd meg, hogy milyen jó lenne, ha beszélne hozzád ha nem lesz...

Nekem 2 éve nincs a nagyim és bármit megtennék, hogy itt legyen, még ha egész nap csacsogna is a fülembe...

2008. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Én boldog lennék ha a nagyi még itt lenne és beszélne magába is akár vagy nevelgetne ahogy azt egy idős ember szokta az unokájával neki köszönhetem a legnagyszerübb embert az életemben az édesanyámat, ezért az ilyet akármilyen is azaz idös ember én csak elitélni tudom
2008. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!