Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig csak a munka...

Miért mindig csak a munka társairol beszél a férjem?

Figyelt kérdés

Sokat dolgozik, haza jön utána csak róluk beszél.

Szinte már én is ismerem őket, így ismeretlenül is. Mindent el pletykál, rosszabb mint egy nő.

Állandóan Facebookon mutogatja őket nekem.

Azt is tudom mikor műtötték az egyiknek a gyerekét. A másiknak hány doboz haj festék kell a haja rá. A harmadik hogy szidja a feleséget. A negyedik új ágyat vett és még sorolhatnam.

Miért csinálja ezt?


2020. jan. 26. 13:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyen tobb idot toltunk mint otthon a csaladtagjainkkal. Munkahely ugye napi 8 ora, otthon meg alvas idot ha levonjuk mennyi marad? 2-4 ora kb.

Nekem volt olyan ferfi munkatarsam aki sirt az utolso munkanapjan

2020. jan. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De itthon nem a családdal kellene foglalkozni? Ő is ezzel érvelt, hogy ott sok időt tölt.
2020. jan. 26. 13:25
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ėlete... "Csak a munka...

Ezek az emberek veszik körül ,ezek az emberek azok akikkel beszėlgetni tud a kissebb nagyobb dolgairól egėsz nap.

Hazaviszi fejben a napi esemėnyeket Ezt tudja megosztani megbeszėlni veled.

Több szabadidőre van szüksėg ės olyan barátokra akik nem kapcsolódnak a munkahelyhez.

Sajnos mi is tapasztaljuk ezt párommal ha sokat dokgozunk. Minden tėma csak a munka munka.. (Ez szörnyű)!

2020. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Csak én úgy érzem ez miatt hanyagol engem is és a gyerekeket is. Az előző munkahelyen is ezt csinálta. Ott kevesebb volt a munkaidő.
2020. jan. 26. 13:42
 5/26 anonim ***** válasza:
83%

Ha visszagondolok a gyerekkoromra, apám pont ilyen volt. Vacsoraasztalnál is ültünk négyen (apu, anyu, húgom, én), és mindig apu történeteit kellett hallgatni. Már ismertük minden munkatársát, munkatárs feleségét, anyósát, apósát. Gyerekeiket, melyik hol tanul, hova megy egyetemre, stb.

Rohadtul idegesítő volt, mert húgomnak és nekem is lett volna mesélnivalónk a suliról, de akár terveinkről, céljainkról, de arra sosem jutott idő. Anyám is unta, de nem szólt sosem.

Tanácsot tényleg nem tudok adni, de szerintem ne hagyd rá, billentsd ki valahogy.

2020. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
16%
Azért mert nincs élete. Semmi más impulzus nem éri. Ingerszegény szánalmas élete van ami leginkább neked köszönhető.
2020. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
Miről beszéljen ha a munka, és ezek az emberek az élete? Te gondolom nem melózol, ha nem tudod ezt felmérni. Dolgozz te is és akkor neki is kevesebbet kell vállalnia, több ideje lesz rátok.
2020. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Én is dolgozok, de amint ki lépek a munka helyemrol, onnantól az megszűnik. A gyerekeket is meg hallgatom, de én nem ecsetelem a munka helyi dolgokat otthon.
2020. jan. 26. 14:23
 9/26 orton ***** válasza:
100%

Na látjátok ez a baj. És már a férjed egy ideje. Eddig nem tűnt fel milyen ember?


Btw ez alatt nem azt értem hogy rossz, csak hogy ő ilyen típus. Ha meg közös élményeket szeretnél, úgy látom neked több szabadidőd van, találj ki valamit hogy meglegyenek.

2020. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem szólsz neki, hogy ez téged ennyire mélyen nem érdekel? Kezdj el mesélni magatokról.
2020. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!