Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig csak a munka...

Miért mindig csak a munka társairol beszél a férjem?

Figyelt kérdés

Sokat dolgozik, haza jön utána csak róluk beszél.

Szinte már én is ismerem őket, így ismeretlenül is. Mindent el pletykál, rosszabb mint egy nő.

Állandóan Facebookon mutogatja őket nekem.

Azt is tudom mikor műtötték az egyiknek a gyerekét. A másiknak hány doboz haj festék kell a haja rá. A harmadik hogy szidja a feleséget. A negyedik új ágyat vett és még sorolhatnam.

Miért csinálja ezt?


2020. jan. 26. 13:20
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2020. jan. 27. 06:10
 22/26 anonim ***** válasza:
49%
Kedvesem édesanyja ugyanilyen. Én is ismerem már a munkatársait, hogy ki milyen csokit szeret, ki mikor van szabadságon, stb. :D Mindezt úgy, hogy havonta kb. egyszer találkozunk. Ő ilyen, ez van. Neki ez az élete, erről szeret beszélni. Különbözőek vagyunk.
2020. jan. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 orton ***** válasza:
Hát amit a 19-es javasol...ahhoz képest hogy nem szereted a konfliktusokat, egy marha nagy konfliktusteremtést javasol...szép :'D Inkább a 20-as tanácsát fogadd meg kérdező. Mivel semmi rosszat nem csinál a férjed, csak nem veszi észre magát. Ez egy kapcsolat, ápolni kell nem pedig ostorozni.
2020. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Hát amit a 19-es javasol...ahhoz képest hogy nem szereted a konfliktusokat, egy marha nagy konfliktusteremtést javasol...szép :'D"


Nem azt írta 19-es, hogy a konfliktust nem szereti, hanem azt, hogy a munkahelyi konfliktusait nem szereti elmondani otthon. Különbség.

2020. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
52%

Elkepzelem a szituaciot, ahogy meselek a baratnomnek, majd az 19.es tanacsa szerinz felbeszakit:

-"Engem ez nem erdekel! Egy normalis apa a gyerekei oromeire kivancsi nem a munkatarsairol beszel!


Asszem kemenyen kene turtoztetnem magam hogy ne tegyek ra egy hatalmas porgorugast arra a holgyre aki ilyet ramtesz, de hogy tobbet az eletben nem szolnek hozza az biztos.

2020. jan. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
52%
Elhiszem utolsó. Senkinek se esne jól ha az arcába vágnák hogy "lényegtelen mit osztanál meg velem, hisz nem számítasz"
2020. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!