Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok, és meg...

17 éves fiú vagyok, és meg kezdek őrülni a szüleimtől, olyasmiket csinálnak hogy hihetetlen! Ez mindenkinél igy van?

Figyelt kérdés

Ma beszéltem anyámmal először, utána apámmal és mikor anyurol volt szó nem azt mondtam hogy anyunak, hanem hogy neki, és azt mondta hogy igy nem mondhatom meg mittom én, hát miért???

Meg a családnak együtt kell ennie vasárnaponként, de nem mondják hogy miért, csak ugy, beszarás!

Meg ha valamiben nekem van igazam, akkor elkezdenek szekálni hogy ne pofázzak meg hogy azt hiszem hogy mindig nekem van igazam, aztán hogyha megkérdem hogy milért ne lenne igazam, akkor elterelik a témát, beképzeltek! Ez miért van?

Má alig várom hogy elmennyek ithonról, ez mindenkinél igy van?


.... húúúúúúúúúúhhhhh....


2008. nov. 19. 20:53
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
43%
én 15vagyok(fiú) és hát néha én is elmennék már itthonról, csak nincs hova.
2008. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
83%
Mennyire baromira sajnállak, hogy együtt kell ebédelnetek vasárnap... Nekem elváltak a szüleim, hiányzik, hogy együtt kajáljunk, közben beszélgessünk, nevetgéljünk. Főleg, amikor rokonoknál vagyunk és látom, hogy ők úgy viselkednek, mint egy normális család. Csak ott is a fiatalabbak ezt nem tudják értékelni...
2008. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%
Igen majdnem mindenkinél igy van...ez amit szabad a Jupiternek nem szabad a kisökörnek....duma!Igy van egyáltalán?? :DNa de változni fog ez ne aggódj.a dolgok is és a hozzááállásod is nálunk is ez volt,s eltelt pár év s minden más!! Én 20 vagyok de néha azért hiányzik h még kicsit gyerekként nézzenek rám ne úgy mint felnőttként...nyugi ez időszakos állapot!! Pár év múlva mosolyogsz rajta...:) tuti biztos! :)
2008. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Nincs mindenkinél így, és ne szarjál be!!
2008. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Mindegyik válasz nagyon jó volt, a második ráébresztett hogy szerencsés is vagyok.... a második biztatott hogy méd kb 700 nap és vége az egésznek :P a első meg tudatta velem hogy nem vagyok egyedül...

De az is normális, hogy szeretek játszani?

hétköznap nincs időm rendesen játszani csak Traviant meg ikariamot játszom, de szombaton van hogy 5 órát is itt ülök, wowozok vagy valami... És ilyenkor mindig rámszálnak hogy függő vagyok, meg minden...

Pedig az akaraterőm nagy, 17 éves fiú és még nem próbáltam ki a cigit... De nagyon erőszakosak :S

2008. nov. 19. 21:39
 6/22 anonim válasza:
100%

Csak azoknál, akik még nem jöttek rá arra, hogy ezen a világon semmi sem fontosabb a családnál. Soha nem lesz igazán semmid a családon kívül. Ők azok akik óvnak, szeretnek, támogatnak téged - annak ellenére, hogy Te ilyeneket mondasz/gondolsz Róluk. Egymáshoz tartoztok, egymásért vagyok! Előbb utóbb rádöbbensz majd erre, de tiszta szívemből kívánom, hogy ne egy rossz dolog miatt, vagy ne túl későn.

Mindig fontold meg amit mondanak! Miért akarnának neked rosszat? Te vagy az életük!

2008. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
:) szép és igaz beszéd :D ezt betartom!!!
2008. nov. 19. 22:02
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, majd pár éven belül lenyugszol. :) Elmész egyetemre, távol leszel, és úgy fogsz örülni, mikor hazajutsz, hogy csak na...
2008. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lazadas a legtobb fiatalban megvan, nem ertik hogy a szulo csak jot akar. Az, hogy kiakadsz majd elmulik, ahogy jobban megismered a vilagot. Akkor majd rajossz, hogy lehet hogy nem mindenben, de milyen igazuk van.

Vasarnap miert ne ennetek egyutt? Kepzeld mi meg imadkozunk is!

Figyelj, a szuleid azok, akik jot akarnak neked! Itt olvashatsz sok olyan fiatal torteneterol, akiknek teljes joguk van a felhaborodasra. A szuleid nevelnek teged, fogadj nekik mindig szot! Ne duzzogj, ne legyel kiakadva. Hidd el hogy nagyon jot akarnak neked, es orulj hogy foglalkoznak veled. Mert sajnos es sem teljesen termeszetes am!!

Minden jot Neked, es legyel buszke a csaladodra, biztos ok is azok rad, nem?

2008. nov. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező!


Írod 17 éves vagy, s akár 5 órahosszat is ülsz gép előtt, s játszol...S azt mondják neked, hogy függő vagy...


Hadd kérdezzek vissza: az a 17 éves, aki gondolom gimis, s tanulni is kell(ene), annak van ideje 5 órát gépezni?


A fentit csak úgy kérdezd meg magadtól, s légy szíves válaszolj is rá. Magadnak, nem kell ezt megbeszéld szüleidnek. Nem kell leadni a büszkeségedből, s nem kell szüleid előtt beismerni, hogy nekik van igazuk...


Esetleg próbáld szeretni őket, s megérteni a törekvésüket. Talán még igazuk is lehet, talán nem is annyira gáz az amit csinálnak...


Őszinte együttérzéssel,


egy már (sajnos) nem 17 éves

2008. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!