Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha 9. -ben az első nap...

Az gáz ha 9. -ben az első nap bejön velem anyum?

Figyelt kérdés

Vagy inkább menjek egyedül?

Nektek elment anyutok?

( vagy anyukák ti elmentetek?)

a többieknek ott voltak a szülei?

nem tudom hogy vele menjek-e vagy sem.

(egyébként nem gáz anyukám van :) nem szégyellem meg semmi. csak nemtudom hogy hogy szokott ez lenni )


2010. júl. 22. 16:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó ha veled van, végül is új iskola, nem ismersz senkit. én apával még 5.-ben (bár az kicsit más) mentem, de el is tévedtünk...:P
2010. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
63%
Igen. 4 évig fognak csúfolni érte. Elvisz kocsival (ha akar), kiszállsz, bemész. Ennyi.
2010. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
100%
gimibe mész. talpraesett lány vagy. szerintem nem fogsz eltévedni az utcán
2010. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

szerintem is max az ajtóig kísérjen, én leszarnám h jön-e anyud de a többi p_csa tuti cikizne érte :D

egyedül mentem én is tavaly előtt..kibírtam ;D

2010. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Nálunk majdnem mindenki szülője ott volt. Ugyanis évnyitó után szülői volt.Ofő el akarta mondani mi a helyzet pl anyagiak terén. CSak a vidéki szülők nem voltak ott. De nem volt gáz:)1óra szülői,3 ofő.
2010. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
44%

Nekem erről az ovis/bölcsis beszoktatás jut eszembe.

Szerintem egy 14éves gyereknek van elég önállósága, hogy egyedül bemenjen az első nap a középiskolába.


Ha úgy kéred meg anyud, hogy dobj el a suliig, az teljesen rendjén van, de hogy a kezed fogja...

2010. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

már ismerem az egész osztályt szinte. :)

de mondom h senki nem lakik erre :/

nem fogok eltévedni :D már voltam arra egy párszor. :)

2010. júl. 22. 16:29
 28/33 anonim ***** válasza:
szerintem a suli előtt besz meg az osztályodból pár emberrel h ott tal és akk a teremmel se lesz gáz:D
2010. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Engem apum vitt el kocsival az első napon. A kapu előtt kirakott, és megvárta, amíg bementem.


Ha nem lett volna ott, lehet, hogy be se megyek :D

Az ezután következő egy hétben a tesómmal mentem, busszal, hogy ne tévedjek el :)

2010. júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Menjd egyedül! Elég nagy vagy már, énis egyedül mentem! Nem gáz, ha ott van, de egyedül sokkal jobb! Önállóbbnak érzed magad!
2010. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!