Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy újból...

Mit csináljak, hogy újból érezzem köztünk azt a bizonyos "tüzet"?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt, 2 és fél éve együtt is lakunk, az utóbbi több mint egy év nagyon problémás volt, sok volt a gond mindkettőnknél, eléggé eltávolodtunk egymástól. A baj csak ott van, hogy most kaptam észbe, hogy ez így nem lesz jó, nem akarom hogy szakítsunk, szeretném, hogy újból érezzük azt, amit régen, ne legyen ilyen "unott" a dolog??? :(( Kérlek titeket segítsetek és csak normális válaszokat írjatok!

24/l


2010. júl. 22. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

séták...filmek...vacsik...kirándulás...beszélgetés...nosztalgia...én mindig ezzel próbálkozom:)

sok sikert

2010. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lépjetek tovább! Ennyi volt, elég volt egymásból mindkettőtöknek. Erre jó az összebútorozás.
2010. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

A baj az, hogy bárhova elmegyünk együtt,majdnem mindig az a vége, hogy összekapunk valami kis hülyeségen:((

2010. júl. 22. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:
ha ennyire rossz ne akarjatok langyos vízben maradni! próbálkozni kell, de ami nem megy nem kell erőltetni...lehet, hogy tényleg ennyi volt...ne akarjatok beragadni egy rossz kapcsolatba, fiatalok vagytok:)
2010. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Én 12 éve vagyok együtt és 10 éve élek a csajommal. Kb nekünk is ekkortájt volt kissé zavaros, veszekedős a kapcsolatunk, de volt türelmünk kivárni és már nagyon sok éve nem volt semmi konflikt. Ha szeretitek egymást, akkor legyetek türelmesek és adjatok több esélyt magatoknak és a másiknak.

Közös nyaralás, programok stb valóban jó alkalmak arra, hogy gondtalan élethelyzetben együtt legyetek és csak egymással foglalkozzatok. (Arra az időre kirekesztve minden külső gondot)

2010. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
22,23-as 85%-os vagyok. Még annyit, hogy közös hobbik és elfoglaltságok is jót tudnak tenni. Mi is a kapcsolatunk 5. évében vettünk kutyákat és átálltunk egy afféle kutyás életre. Séták kutyával, kirándulás kutyával, a nyaralások is úgy, kutyaiskola, nevelések, egy-egy rendezvény is stb stb. És igenis ezek jót tudnak tenni még a párkapcsolatnak is. Most nem arra gondolok, mint ahogy sokak szerint a gyerek egy kapocs stb. Ez sem egy olyan kapocs, ami pótcselekvésképpen "megmenti" a kapcsolatunkat, sokkal inkább úgy érzem, hogy minél mozgalmasabb életetek van (közösen) annál kevésbé juttok el a megunásig.
2010. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! 1 hónapja vettunk kutyát, a kutyás programok tényleg bejonnek:))
2010. júl. 23. 10:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki az ágyban a szerepjátékot.Vagy csináljatok úgy mintha most ismerkednétek,randik stb.Csodákra nem képesek ezek a dolgok se ha már inkább lépnétek külön tovább,de lehet kicsit feldobja a szürke megszokást.
2010. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!