Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon elvagyok kesered...

Nagyon nagyon elvagyok keseredve. Legszívesebben meghalnék. Mit tanácsolsz, hogyan tovább? Van még remény?

Figyelt kérdés
A problémám az,hogy nagyon zűrös 4 évet hagytam magam után.Bulik,kicsapongások pasik pasik után, hétvégente alkohol stb...Fél éve normális életet élek,de szerettem volna elkerülni egyetemre,egy másik városba,hogy a eddigi életemet teljesen lezárjam,és új ember lehessek.Viszont egyetlen egy ponttal csúsztam le a ponthatárról így ez az álom szertefoszlott.Az emberek véleményét szerettem volna megváltoztatni magamról,de így semmi remény.Most mihez kezdjek?
2010. júl. 23. 10:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az emberek véleménye így is más. Keres egy OKJ-s képzést, amit beszámítanak, vagy tegyél felsőfokú nyelvvizsgát, azért sok pont jár, és jövőre biztosan sikerül.

Az emberek véleménye automatikusan meg fog változni, azért nem kell küzdened külön. Magadért küzdj!

2010. júl. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Igazán sajnálom! Elhiszem, mennyire rosszul esett! Egy pont az tényleg semmi! Próbálj egy kérvényt írni, vidd be személyesen a Rektornak! De ha mégsem vesz fel, ki fogsz találni valami jót és hasznosat. És jövőre felvesznek! Gyűjts addig a diákévekre!
2010. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
Keress egy olyan érettségi utáni képzést ami akár pluszpontot is ad a felvételihez. Másik városban.
2010. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%

Első vagyok. Igen, az is jó ötlet, hogy az OKJ pluszpontot ad jövőre.


Egyébként nem hiszem, hogy az egyetemtől változott volna az emberek véleménye. Max. annyiban, hogy azt mondják, "nem is olyan buta". De azt is mondhatják, hogy "manapjág ilyen hülyéket is felvesznek az egyetemre?".

Szóval nem az egyetemen múlik a vélemény. Részben az erőfeszítéseiden, ha látják, hogy változtál, részben viszont magukon az embereken, mert sajnos sokan, ha rossznak könyvelnek el, tehetsz bármit, nem ismerik el, hogy nem vagy rossz. Sajnos ez van.

Nem kell foglalkozni a véleményükkel, magadért csináld és szerezz új barátokat.

2010. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Buták is vannak egyetemen, egyébként az egyetemisták egyrésze sokkal durvább életet folytat mint amit leírtál. Annyiból jó, ha az embert elkönyvelték már valamilyennek, akkor egy új helyen új lappal kezdve a lelked és a személyiséged is megerősödhet, és úgy már nem fog annyira megviselni az ingerszegény emberek véleménye.


Amúgy legtöbbször azok a legelítélőbbek akik a legdurvább életet folytatták.

2010. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sok érettségi utáni képzés ad kollégiumot is.
2010. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kérvényt fölösleges írogatni azt így elárulom nektek, van ismerősöm, aki szintén 1 ponttal csúszott le és pont lesz@rják, hogy 1 ponton múlik, hogy félévente 200ezret fizet vagy ingyen tanul. Most vagy eléred azt a ponthatárt vagy nem, ez a két opció van.
2010. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ritkán van, hogy 1 pont hiány miatt, felajánlják a felvételt, akkor küldenek levelet. De ilyet én csak egyszer hallottam a 480 pontos rendszer előtt. Debrecenben, pszichológia szakon.480 pontos rendszerben, meg már pontosabban tudják, mennyi embert akarnak felvenni.
2010. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Nincs elveszett idő...jönnek a pótfelvételik, ha nem megy akkor keress addig mást amig nem sikerül a felvételi.

pl tanfolyamok pl itt plussz pontokhoz juthatsz jővőre vagy egy ingyenes nyelvtanfolyan ott is ha teszel nyelvvizsgát lesz plusszpontod...ne essél szét semmi értelme.Nem történt semmi...csak 365 nap és ha teszel érte felvesznek jővőre.

2010. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!