Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg az apámat?

Hogyan találhatnám meg az apámat?

Figyelt kérdés
a helyzet az hogy apámat nem ismerem nem is láttam soha a nevét sem tudom és senki nem tud rola semmit a családban csak azt hogy volt egy nagy étterme ez nem sok. én mégis kiváncsi vagyok arra hogy ki lehet az. valami ötlet hogy hogyan találhatnám meg? édesanyám meghalt aki elmondhatná hogy m,égis ki volt az.
2010. júl. 23. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azért a nevét minimum tudják, vagy hogy melyik községben lakott...
2010. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Huú... Nehéz ügy, de van pár ötletem. Saját tapasztalatból írok, nekem sikerült megtalálom az enyémet, de sajnos 10 évvel a halála után.


Először is próbáld megtudni a rokonoktól egy olyan barát nevét, aki közel állt édesanyádhoz, pláne abban az időben amikor születtél. Próbáld megtudni, hogy voltak-e házasok, még akkor is, ha csak rövid időre. Elég sok kérdés van amit tisztázni kéne, ha holnapig van türelmed, akkor összeírom, mert így mobilon pötyögve nehéz.

2010. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Edesanyàdnak,ha van testvére,vagy baràtnõje amikor te születtél.Vagy azt,ha tudod melyik kórhàzban születtél ott is érdeklõdhetsz.
2010. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
21:48 van türelmem igen és nagyon szépen köszönöm hogy segitesz. igen volt barátnöje anyának és töle is kérdeztem de sajnos nem ismerte és a nevét sem tudják az anyakönyvi kivonatomban meg valami kitalált név van beirva.
2010. júl. 23. 21:54
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Facebookon
2010. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyszülők? Vagy valaki aki ismerős ezekben az éttermi dolgokban?
2010. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nagyszüleim meghaltak. a családban mindenkit kérdeztem és senki nem tud rola semmit csak hogy volt egy étterme és ennyi.
2010. júl. 23. 22:05
 8/18 anonim ***** válasza:
A mobilos vagyok. Megkérdezhetem, hogy mikor születtél? Ha megírod utána nézek az akkori anyakönyvezési szabályoknak. A kitalált név az anyakönyvben nekem nem áll össze, mert ha nem vállalja az apa a gyermeket, akkor nem anyakönyveznek diktált nevet, hanem egyszerűen nem töltik ki.
2010. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Lehet kitalált név, a Kádár-rendszerben egyidőben gyakorlat volt. Az próbáld megtudni,hogy az étterme hol volt? Ott biztosan az idősebbek emlékeznek rá.
2010. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
1992.április 26. nagyon köszönöm hogy segitesz nekem.
2010. júl. 23. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!