Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb megoldás a...

Melyik a jobb megoldás a közöny vagy már tenni kell valamit az ügyben? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés

A volt barátom megcsalt egy lánnyal. Lebukott, szakítottunk. 1 hónapig voltak együtt majd megcsalta azt a lányt is és most újabb barátnője van.

Akivel engem megcsalt elkezdett zaklatni. Először csak mocskolódó leveleket írogatott közösségi oldalakon. A lényege mindnek az volt, hogy én bosszúból ráuszítottam ezt a lányt akivel most együtt van, meg ilyen k_rva olyan r_banc vagyok és majd elkap megöl stb. Hozzáteszem semmit nem tudok exemről és semmilyen formában nem tartom vele a kapcsolatot. Tegnap este arra ébredtem, hogy dobálják a redőnyt. Olyan erővel, hogy apum ébresztettem fel és kiment akkor mondta elhúzott biciklivel valaki. Fél téglákkal dobálózott és több helyen beszakadt a redőny. Egyik levelére sem reagáltam amikor az utcán kiabált utánam arra sem, de ez már sok(k) volt!


2010. júl. 24. 14:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szüleim felkeresték az Ő szüleit. El voltak ájulva, hogy az Ő lányuk nem ilyen. A levelek után hitték el. Azt mondták leállítják, a redőnyre meg annyit mondtak bocsánat.
2010. júl. 27. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!