Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mi...

Miért van az, hogy a mi családunkat mindig kihasználják? Nem értem!

Figyelt kérdés

Anyum kint dolgozott Ausztriába 5 évvel ezelőtt(cseresznyeszedés..stb.)Megismerkedett egy nála fiatalabb nővel,meg a nőnek a férjével.A nő terhes lett,aztán megszülte a lányát(aki most 5 éves).A férj azóta messzebb dolgozik,a feleségét 1 hónaponta látja(1 hétre jön haza általában).Amikor kimegy dolgozni a férj,a nő mindig többet csavarog,keveset főz(vagy sokszor egyáltalán nem).És átjönnek hozzánk,de csak akkor,ha kell neki valami.Vagy hívásra.Gyakran hívtuk át,és mi is átmentünk hozzájuk.Anyum mindig adott nekik valamit(azért mert apám lenyírta a kertjében a gazt a zöldségekkel együtt),és elég sokszor volt az,hogy még oktalanul is adott nekik anyám kaját.Volt,hogy átjött a nő a kislányával,aztán a kislánynak adtunk kaját meg a nőnek is.Nem irigyeljük senkitől a jót,de mindig minket csak kihasználnak.Most jöttem rá,hogy ez a nő is csúnyán kihasznált minket!Van egy barátnője(EGY!),akihez átviszi a kislányt néha(ovistársa van ott),és akkor az az ovistárs is átjön a kislányhoz.Ez természetes ugyan,de azt állította nekem anyámnak a "barátnője",hogy ő azért viszi oda a kislányát,mert máshova nem tudja rakni..HOLOTT NÁLUNK IS ELTUDNA LENNI A KISLÁNY,és sokszor itt is volt,és jól érezte magát.A másik meg az,hogy a drága keresztanyám se tolja máskor ide a pofáját,csak akkor,mikor neki nincs cigije,aztán anyámét meg mamámét szívja.Meg persze mikor az unokájára kell vigyázni,mert megunta.Én már a Művésznőknek az első sorból tapsolok:a hazudozás,a mások ellen uszítás,a kihasználás című műsorszámokat már elég sokszor gyakorolták.

És persze tovább is mesélhetnék még a kihasználásokról,a hazudozásokról,de nem akarom még jobban felidegesíteni magam..:) én egy alapvetően erős és nyugodt természetű lány vagyok,de ez már sok nekem is..:S


2010. júl. 24. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ezt ti hagytátok! írtad hogy senkitől se irigyeltétek a jót... ebbe a mai világba már sajna nem így működik. a kedves, aranyos,törődő embereket kihasználják aztán nyavajog mindenki hogy miért nincs rendes ember..ezvan..
2010. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért nem irigyeltük a jót,mert a családunkhoz tartoztak,legalábbis keresztanyám biztos..de az a nő??Azt miért is kajáltattuk?Már én sem értem úgy igazán..-_-"
2010. júl. 24. 15:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom, hogy Anyukád hagyja. Miért eszi a kajátokat? Mert adtok Neki. Nem azt mondom, adhattok, de akkor utána ne legyen felróva neki. Azt írtad, átmenne hozzátok, ahogy Ti is átmentetek hozzájuk. Ez kölcsönös, akkor szerintem nem kihasználás. Ja és eddig az a baj, hogy kihasznál, amikor meg nem rátok bízza a gyerekét, akkor hozhatná nyugodtan, még sértő is, hogy nem viszi? Már bocsi, de ez elég furcsa.
2010. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*átmenneK, bocs.
2010. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen,csak az gyakrabban van,hogy ők jönnek.Azért kihasználás,mert mindig van amiért jönnek.Szóval nem csak a kaja,hanem pld. amikor vinni kell a p_csáját vhova...:S
2010. júl. 24. 18:17
 6/9 A kérdező kommentje:
De autója az van...
2010. júl. 24. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor ne vigyétek. (vagyis Anyukád). Tanuljon meg nemet mondani, mert ha nem teszi, mindig ki fogják használni az olyanok mint az a nő.


(2. válaszoló voltam)

2010. júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy mindig a nők hagyják magukat kihasználni, és mindig a nők a nőket használják ki....


Anyud és te mondjatok NEMET! És kérjetek ti tőlük szívességet! ha nemet mondanak, vagy hárítanak, abból tisztán lehet látni, hogy csak kihasználni akarnak.

2010. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondtak már nemet kérésre...:@:@
2010. júl. 25. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!