Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim miért várják el...

A szüleim miért várják el hogy dolgozzak?

Figyelt kérdés

Nincsenek kapcsolataim se szerencsém. Hogyha egy állásinterjún vagyok akkor sem engem vesznek hiába voltam interjún. Egyszóval nem én döntök a sorsomról hanem a cég munkáltató. Hiaba akarok dolgozni hogy ha nem rám esik a választás.

22/f


2020. márc. 3. 20:33
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
68%
Költözz a #6-os hozzászólóhoz. Ő eltart. Esze meg van hozzá.
2020. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
75%
Persze, nem te vagy a hibás. Mindenki más az. Te tökéletes vagy. Azon esetleg nem gondolkodtál még el, hogy miért másokat vesznek fel, és hogy esetleg változtass valamin, hogy jobb lehess?
2020. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
60%

Talán nem kellene annyira válogatnod. Ma már csak az nem talál munkát, aki nem akar. Biztos a munkáltatók is ezt a mentalitást látják rajtad.

Amúgy meg mondd már el, hogy hogyan van pofád elvárni a szüleidtől, hogy eltartsanak egy életerős, de lusta 22 éves férfit?

2020. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
17%

"Költözz a #6-os hozzászólóhoz. Ő eltart. Esze meg van hozzá."


És azzal mit érnek a szülei ha elmegy alja munkát végezni?

Ha van normális végzettsége,22 évesen nem kellene azt nézni,mikor lehet kidobni a saját gyerekét a házból.


Úgy,hogy fog fejlődni,ha nem a szakmájába megy el dolgozni,hanem betanított munkára?

Ezzel az erővel 18 évesen is elküldhették volna dolgozni.


Másrészt ha elmegy valahová,ahol max minimálbért fizetnek,akkor még később fog elköltözni otthonról.

2020. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg menjen el gyárba operátornak, ha már másra alkalmatlan. Inkább dolgozzon 160-180 ezerért, szerintem sokkal jobb mint a semmi. Itt nem a szülők hozzáállásával van a baj, hanem a kérdezővel. Beletőrődik abba, hogy nem veszik fel, akkor jól van ez így úgyis van hol lakni, etetnek is. És, ha ezt valaki meg akarja cáfolni, hogy nem a kérdezővel van a baj, akkor attól és a kérdezőtől megkérdezném, hogy mindennap állásinterjún van a kérdező? Mert ez nem éppen azt tükrözi. Ha ennyire ezt látnám a gyerekemtől, hogy semmit se akar csinálni elhajtanám a fenébe, mert ne élősködjön rajtam. Ellenben, ha látom, hogy szorgalmas, és cselekszik és minden erőfeszítést megtesz akkor természetesen segítem. A mai világban munkát az nem talál, aki nem akar, ez az igazság. Dömping számban vannak hirdetések, jelentkezni kell rájuk, és nem attól rettegni, hogy koszos lesz a kis kezed.
2020. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
De rosszindulatúak itt egyesek. Ha ennyire én nem tudom eladni magam aki azt mondta adjam el magam akkor te meg miért nem keresel havi 2 milliót? Ugyanis biztos van olyan állás is vagy miért nem pályázod meg? Könnyű másnyk mondani de ha ott van az ember egy interjún nyilván azért van ott mert szeretne abban dolgozni ahová jelentkezett és volt olyan hogy vissza is hívtak még egy körre de ha nem engem választanak végül arról én mit tehetek?
2020. márc. 3. 21:31
 17/53 anonim ***** válasza:
83%
És ha mondjuk 10 évig még nem kapsz munkát logisztikai területen, addig élősködsz? Keress másik munkát, sajnos sokan nem dolgoznak a szakmájukban.
2020. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
87%

Akkor jelentkezz okj-ra egy targoncás tanfolyam 100e 1 hónap alatt megvagy , azzal már csak találsz valamit.

vagy 150ezereért egy eladótanfolyam. azt is keresik mint a cukrot.

2020. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
49%
Mert úgy viselkedsz az állásinterjún, hogy ne téged vegyenek fel! Menj el egy karriertanácsadóhoz, azt tán még kifizetnék a szüleid abban a reményben, hogy akkor sikerül elhelyezkedned. És ne ragaszkodj a végzettségedhez, először legyen munkád, utána válogass. És ne gondold, hogy 3 alkalom alatt elkelsz. Sok tucat is lehet, folyamatosan pályázni kell.
2020. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is menj el egy gyárba addig, amíg nem kapsz jobb munkát. Nem kell ott maradnod örökre! Én is így kezdtem. Mivel gyárakban sokszor azonnal lehet kezdeni, így máris pénzt keresnél. Sokszor időt vesz igénybe, míg találsz egy jobb, irodai melót. Az nem megy olyan pikk-pakk, mint egy gyári munka. Lehet, hogy a gyáron belül is feljebb léphetnél, ha épp ott is keresnek valakit irodára.
2020. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!