Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelhetném jobban...

Hogyan kezelhetném jobban anyukám, és a tesóim viselkedését? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves nő vagyok, férjnél (25), van egy 2 éves kisfiunk. Anyukámékkal laktunk, viszont terhes lettem, így elhatároztuk, hogy veszünk egy házat. Ez meg is történt. Anyukám elkezdett panaszkodni, hogy ahol élnek nem jó, meg lopják őket, szemtelenek a romák stb. Hozzá tenném mi félvérek vagyunk apukam roma, anyukám magyar. Apukámmal el váltak 6evvel ezelőtt. Vissza terve a panaszkodásához, magunkhoz vettük, öcsémmel, és húgommal együtt. A hazat el kellett adni, amiben laktak, mert folyton be törtek oda. Itt élnek velünk másfél éve, de én már ki vagyok idegileg. Anyukám nem segít a számlákban egy forintot sem, mivel keveset kap a munka helyen. 3honapig nem dolgozott. A lakást hiába kitakaritom, ha haza jönnek fel fordulás lesz egyből. 100x elmondtam a cipőt húzzák le, ha ne jönnek. Azt sem teszik meg. Folyton takaritok utánuk. Hiába mondom nekik áll feljebb. Férjemmel nincs is házas életünk, tesóm miatt, mert fent van hajnalokig, és persze ott ül a kanapén, nekünk meg közvetlen ott van a szobánk. Hónapok óta döglik a házasságunk emiatt a dolgok miatt. Szexuális életünk abszolút nincs. Anyukám mindig azzal jön, hogy hát de a boltba ő is el költi a pénzét. Kb 200 ezer minden hónapban a számlánk, különösen télen a gáz miatt. Ezt mindet a férjem fizeti ki. Én kapom a gyedet. Nem állunk rosszul, viszont ez így sok. Albérlet kilove nekik, nem tudnák fizetni. Sehova nem tudom őket rakni. Apukam amit fizet neki abból semmire sem jutna. Tehát nélkülünk nem igazán tudnánaket létesülni. Nagyon tanácstalan vagyok. Ti mit tennétek? Bocsi, hosszúra sikeredett. Köszi, ha el olvastad!
2020. márc. 5. 16:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
nincsenek szociális bérlakások a településen, ahol laktok? meg kéne pályáznia egyet
2020. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell nekik mondani,hogy pakoljanak,a hotel többé nem szolgálja ki őket.100% hogy elkezdenek majd igyekezni,de mind tudjuk,hogy az csak átmeneti lesz.Rosszabb esetben zsarolással próbálkoznak majd vagy könyörögnek.Ne hagyd őket nyerni! A házasságod kezd tönkremenni és csak viszik a pénzt,amit a gyerekre költhetnétek.Jobb lenne,ha kiraknátok őket.
2020. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nayszüleidhez nem költözhetnének?
2020. márc. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Huh, Sünbalázs, jól kiszúrtatok magatokkal. Mondanám, h dobd ki őket, némi időt adva, határidővel, de a saját anyját-testvérét hogy dobja ki az ember, ha azok nem akarnak elhúzni...sajnállak, meg a párod is, mert olyan szinten szívattátok meg magatokat, h csak na.:(
2020. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14-es, teljesen mindegy, hogy hogy dobja ki, ki kell dobni, mert különben megszűnik az életük.
2020. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nagyszülőkhet nem tudnak menni, Budapesten élnek és velük lakik a fia, annak felesége +plusz 2 gyerek. Másik nagyi kilőve, alkoholista, nincsenek jóban. Ők csak albérletbe tudnak menni. Vagy hitelt vesz föl, hozzá tenném, ha lenne egy jó munka helye.
2020. márc. 7. 00:22
 17/17 anonim ***** válasza:

Akkor esetleg fizessetek nekik kb 3 hónapot egy albérletben, a többit meg oldják meg.

Rá fog menni az egész életed erre!

2020. márc. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!