Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem lejelszavazta a...

A férjem lejelszavazta a telefonját, így nem tudom elolvasni mit SMS-zik egész nap és nem hajlandó megmondani a jelszót. Teljesen biztos, hogy nője van, mi másért titkolózna és SMS-ne ennyit? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 22:01
 191/196 anonim ***** válasza:
100%
ezer éve az volt a fáma, hogy a nőknek nincs is szexuális igénye.
2010. dec. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/196 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, kiderült már nyár óta, hogy megcsal-e a férjed?
2011. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/196 anonim ***** válasza:
Már elváltak :D
2012. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/196 anonim ***** válasza:

Jól tette, hogy lejelszavazta. A helyében én is ezt tenném. Engem nem érdekel, hogy házastársak nem titkolóznak egymás előtt, meg bla bla bla én akkor is ragaszkodom kapcsolaton belül is némi függetlenséghez. Aki meg még azt a választ is hozzáírta, hogy agyonverné, meg összetörné a telefonját na de ahhoz, hogy agyonverje szerintem sok zsíros kenyeret kell ennie, mert könnyen fordítva sülhet el a dolog. Na de ha valaki az én telefonomat törné össze annak én nem csak a mobilját törném össze viszont, hanem még a képét is kidekorálnám egy kicsit és nem érdekel, kicsoda, milyen nemű de ha nem ő kereste meg nagynehezen az árát, akkor tisztelje a tulajdonomat.


(F).

2019. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/196 anonim ***** válasza:
#194, te most komolyan egy 8,5 éves kérdésre válaszoltál? :D Van egy gyanúm, hogy azóta már megoldódott a gond... :)
2019. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/196 anonim ***** válasza:
Előtted szóló voltam: Képzeld el, hogy rájöttem. Csak az volt az érzésem, hogy ha már ilyen kó kis témák vannak itt a gyakorin, akkor gondoltam én is kitöltöm eme jó kis témát, valami igazán hasznossal bár ajjajjaj egyes elemeket, válaszokat, kötőszavakat lehet, hogy elírtam arról meg hát nem tehetek, hogy ezen nem rég vásárolt új androidos telefonom billentyűzetén meg időnként félre csúszik az ujjam na de azt kell, hogy mondjam, hogy első osztály óta sokat javult a helyesírásom.✏📐.
2019. jan. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!