Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegen női hajszál a pólóján,...

Idegen női hajszál a pólóján, idegen bugyi az ágyában, és egy fénykép ahol egy csecsemőt tart. Ezek után mire gondolnál?

Figyelt kérdés

A pároméknál aludtam tegnap. A pólóján egy vörös hajszálat találtam. Úgy voltam vele, hogy biztos az anyjáé, hiszen ő most rá. Ágyneműt cserélt, hirtelen kiesett egy női bugyi. (Nem az enyém!) Erre nem tudtam mit mondani.

Később keresett valamit a szekrényben, majd kihullott pár fénykép. Az egyiket felkaptam, a párom állt ott, kisgyerekkel a kezében.

Mikor rákérdeztem, hogy ugyan ez micsoda, még neki állt feljebb, hogy nem bízom benne.

3 gyanús jel egy nap kicsit sok nekem!


2010. júl. 25. 09:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
85%
Te ezek ellenére is szívesen mennél hozzá vagy csak azért, hogy "nyomozzál"?
2010. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 A kérdező kommentje:
Magam sem tudom hogy mit higgyek. Hogy tényleg csak peches napja volt tegnap, vagy ezek tényleg arra utalnak hogy megcsalt.
2010. júl. 25. 13:21
 43/63 anonim ***** válasza:
84%
Jézusom, te komolyan engedélyt kértél ahhoz, hogy ezt megkérdezd az anyjától???
2010. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
90%
"Hello, csak azért szeretnék veled beszélni mivel a a fiadról lenne szó. Nem is tudtam, hogy keresztszülő. Rokonságból van? Gondoltam megkérdezem mert elég furcsa, hogy egy kisbabával volt egy képen amiről ő ezt állította, s gondoltam ha már rámosol csak tudod. Ja, hát onan sejtem a mosást mert nála maradt egy ...valamilyen női fehérnemű is s az ágyából zuhant ki. Amúgy nagyon szép vörös lehet a hajad, volt a pólóján hajszál." csókolom anyuka
2010. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
87%
Én a helyedben, mikor megtaláltam a bugyit, odavittem volna az anyjához, elvégre ha nem a Tiéd, és nem csal meg, akkor az övé. Ez nem bizalmatlanság, hiszen Te csak visszaszolgáltatod az anyja bugyiját, amit véletlenül megtaláltál. Ha az anyuka azt mondja, hogy ez nem az övé, akkor elkezdhetsz igazán gyanakodni...
2010. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
85%

És másfél évig minden rendben volt, semmi jel, utalás arra, hogy titkolnivalója lenne??

Hajszál a kanapéról is a polójára tapadhatott, ha pl. ott hátradőlve ült. "Hajszálazni", (=szénakazalban a hajszálat keresni) szerintem nem érdemes.

A bugyiról már írtam (2.old elejefelé), az azóta leírtak szerint szerintem lehet, hogy az anyjáé, de az a minimum, hogy jól megjegyezném, és mostantól a kiteregetett ruhákat vizslatnám!

Nekem nem is a kérdésben írt "jelek", hanem a tiltakozása, kitérő válaszai gyanúsak!!

Sajnos a férfiak nem annyira közlékenyek, néha begubóznak a közlendőkkel a csigaházukba, a női-férfi agyműködés különbsége erre a magyarázat, és ez is lehet az ok, de nekem a válaszai, hirtelen reakciói nem egyenes válasznak tűnnek. (De Te jobban tudod, Te ismered!)

Ha nincs jóban a rokonsággal, anyjával se bizalmasabb viszony, szerintem akkor érthető, hogy nem akarja, hogy még csak puhatolózzál is bugyi ügyben nála.

Szerintem nem is nála kellene minderről tudakozódni, hanem a pasidnál! Miért nincs jóban a rokonsággal? Szülei, tesója se, vagy valami oka van, amiért elfordultak tőle? Ideje jobban megismerned a párodat, kapcsolatait (keresztgyerekeit) is, ha hosszabb távúnak gondolod a kapcsolatotokat, vagy? A kérdésedben írtakra pedig javaslom, várd el tőle, hogy szolgáltasson olyan magyarázatot, ami téged meggyőz, akkor nincs háta mögötti kutakodás és úgy csinálja, ahogy akarja. Ne te kutakodj utána, te csak figyelj, és ő akarjon meggyőzni a "tisztaságáról", ne te magadat!

2010. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
81%
Enyhén szólva is gyanús. Ne hagyd magad lerázni, azért van megsértődve, mert titkol v.mit! Nem (csak) azért szakítanék vele, mert más v.kije van, hanem azért, mert hazudott. Hagyd a fenébe!
2010. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
85%

Én is akkor kérdeztem volna rá az anyjánál, amikor a kezemben volt a kép, és a bugyi.

Bár, a leírtak alapján csak a kép története sántít. Odamész az anyjához, és elkezdesz vele beszélgetni..., hogy láttam egy képet ami XY a keresztfiával volt.., nem is tudtam eddig, hogy van neki.. bla-bla. A válasz már ott lesz arcán, szerintem.

2010. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
100%
hú, ez izgi, érdekel engem is a végkimenetel! :D
2010. júl. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
88%
Nekem már a bugyi is gyanús. Nekem is összecsavarodik az ágynemű de ha teregetek vagy leszedem a szárítoról és összehajtom akkor mindig feltűnik hogy van benne egy póló vagy bugyi stb... A fénykép is gyanús. Ha nincs titkolnivalója akkor miért TILTJA meg, hogy beszélj az anyukájával???? Sátítanak a dolgai nagyon.
2010. júl. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!