Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegen női hajszál a pólóján,...

Idegen női hajszál a pólóján, idegen bugyi az ágyában, és egy fénykép ahol egy csecsemőt tart. Ezek után mire gondolnál?

Figyelt kérdés

A pároméknál aludtam tegnap. A pólóján egy vörös hajszálat találtam. Úgy voltam vele, hogy biztos az anyjáé, hiszen ő most rá. Ágyneműt cserélt, hirtelen kiesett egy női bugyi. (Nem az enyém!) Erre nem tudtam mit mondani.

Később keresett valamit a szekrényben, majd kihullott pár fénykép. Az egyiket felkaptam, a párom állt ott, kisgyerekkel a kezében.

Mikor rákérdeztem, hogy ugyan ez micsoda, még neki állt feljebb, hogy nem bízom benne.

3 gyanús jel egy nap kicsit sok nekem!


2010. júl. 25. 09:09
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:

Az volt a legfeltűnőbb, hogy a képet nem mutathattam meg az anyjának. (Mert ha tényleg keresztelőn volt x éve, az anyja tud róla, és megerősíti hogy nem az ő gyereke. Nem?)

A bugyi tényleg bugyi volt, nem tanga... tehát elképzelhető hogy az anyjáé...

2010. júl. 25. 09:27
 12/63 anonim ***** válasza:
94%

Nekem elképzelhetetlen, hogy a bugyinak "tiszta" oka van, de függ attól, mégis milyen bugyi? Méret, anyja stílusa...stb. Ha anyja fiatalos, alkatra is belefér, meg azért elég elég felületes is, vagy nem is tudom, ilyenről még nem hallottam, hogy mosás után az ágyneműben maradt - Te elképzelhetőnek tartod a családja alapján?

Te jobban ismered a helyzetet, ha mindennap együtt alusztok (másfél éve?), akkor gondolom, gyakran nála.

2010. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
83%
egyszer az én szekrényemből is kihillott egy csipkebugyi, ami nem az enyém volt. csaptam is nagy cirkuszt. aztán 1-2 héttel később, barátnőm mikor jött, rákérdezett, hogy a felsőkkel, amiket visszahozott nem fogott össze véletlenül egy piros bugyit is, mert égre földre keresi otthon és nem találja. mikor megtaláltam a bugyit, mindenre gondoltam, csak épp erre az opcióra nem. szóval, a bugyi lehetett az anyjáé, akármilyen hihetetlen is. a fényképre meg furán reagált szerintem, éppen mondhatta volna azt a legnagyobb lelki nyugalommal, hogy a barátja gyereke, ehelyett zavaba jött és, hogy azt mondta hogy nem bizol benne.
2010. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem egy féltékeny idióta vagy: mindenre adott rendes és értelmes magyarázatot. Miért ne lehetne keresztelön készült kép, "Válltól felfelé látszik a párom," - ebben mi az, ami kizárja a keresztelöt?

A bugyi meg a hajszál már tisztázott (de akár tangát is hordhat akár 50-60 éves nö is, ez nincs korhoz kötve, szóval még az se lenne gond).


Az, hogy nem akarja, hogy megkérdezd az anyját - ha ennyire nem bizol benne, akkor nincs értelme a kapcsolatnak. Ha a párom velem lenne ennyire bizalmatlan, akkor én sem akarnék folytatást.

2010. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
95%

Én valami olyasmit mondanék neki, hogy:


"oké, álljunk meg egy pillanatra. Mik ezek a dolgok? És most légyszíves mondd el az igazat, mert ha nem teszed egyszer úgyis kiderül és akkor esélyed sem lesz a jó indulatomra és akkora balhé lesz, hogy jó sokáig nem fogod elfelejteni (egy kicsi határszünet) (majd normális hangnemben folytasd) Ha van/ lenne egy gyereked, akkor oké, de miért szégyelled, miért tagadod le? Akkor miért nem mondtál róla semmit 1,5 évig?

Ha megcsalsz, az is oké, hisz a Te döntésed, de te is tudod hogy akkor lapát van/lesz. Ha hazudsz, akkor már nem is tisztelsz, ergo semmi keresnivalónk egymás mellett! De ezt Te is tudod, és szerintem Neked is meg kellene adnod az esélyt arra hogy döntsek, úgy ahogy Te döntöttél akkor amikor azt az utat választottad, hogy nem mondod el a gyereket és a másik nőt?! Nemde?! MIÉRT GONDOLOD ÚGY HOGY CSAK TÉGED ILLET MEG A DÖNTÉS?


És rávezetném arra, hogy ha hazudik, akkor kiderül, majd megkérném, hogy mutassuk meg közösen az anyjának a képet. Ha nem megy bele, felkeresném az anyját és megkérdezném hogy az "édes kicsiny fiának" van e gyereke! Esetleg az is megoldás lehetne, hogy ha nincs otthon elviszed lefénymásolni a képet, vagy beszkenneled és kinyomtatod máshol, vagy simán lefényképezed azt.


(az hogy valaki egyből úgy válaszol egy kérdésre, hogy leordítja a fejedről a hajadat, már rég gyanús...tapasztalat)

2010. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 A kérdező kommentje:
De ha tényleg keresztelőn volt, miért nem mutathattam meg a képet az anyukájának?!
2010. júl. 25. 09:41
 17/63 anonim ***** válasza:
81%

Nekem ez nagyon megrendezettnek tűnik!

Szerintem szakítani akar, de gyenge hozzá.

Sajnálom!

2010. júl. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Ne haragudj,de biztos hogy megcsalt!

És lehet hogy van gyereke is.

Ha az ő kereszfia lenne a képen,akkor engedte volna hogy az anyukájának megmutassad a képet,de a bugyi méretét te látod csak,meg a párod,mert mi nem láttuk se azt,se a párod anyukáját,hogy milyen alkatra..

Volt valaki vörös hajú nő mostnában nálatok? Amiről teis tudsz? Pl.elkérni valamit,vagy akármi..

2010. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
74%

ma 09:39-es: miért nem olvasod figyelmesen, amit a kérdezö ir?


A barátja mindenre adott magyarázatot, de a barátnö nem akarja elhinni. Ilyenkor még erölködni, hogy de mondd el az igazat eléggé sértö, föként, ha nem hazudott a barátja. Ha meg neki nem hisz, akkor milyen megalázó lenne, hogy megkérdezi az anyukát, és neki jlbban hisz, mint a párjának.

2010. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:
A bugyi mérete egyezik az anyjáéval.
2010. júl. 25. 09:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!