Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Székesfehérváron hol tundék...

Székesfehérváron hol tundék valamit kezdeni magammal?

Figyelt kérdés

Tudom nem ide való a kérdés de nézegettem a többi kategóriát és a kérdésekre 0 max1 válasz érkezett.Itt meg láttam h azért jönnek szépen a válaszok.

Szóval párom most diplomázott mérnökként és Siófokon kapott munkát.Én mennék utána de ugye siófokon nem nagyon van meló(csak szezonális)mivel a megyeszékhely(kaposvár)messzebb van mint fehérvár így úgy gondoltam h ott néznék meló után.az a 40Km pályán(20perc) nem gáz.Miskolcon hosszabb időtartamokat villamosoztam h elérjek a melóhelyemre.

Szóval végzettségem Szobafestő....hegesztő(minősített)és van egy érettségim is amivel.....szóval csak a festővel többet érek mint az érettségivel h a hegesztőről ne is beszéljek.

Mivel mi most külön vagyunk(4éve együt élünk)már nagyon hiányzunk egymásnak és ugye most van az a sziut h ő nagyon jól keres és nekem kell utána menjek.

Mit tudnátok ajánlani?Hol nézzek szét?Nem kellene nekem azonnal vezető beosztás meg havi 150ezer.Mivel párom havi 4-500körül keres+ilyen olyan juttatások.Beérném én egy szalagmunkával valamelyik nagyüzemben 80ezerért is.Aztán ha már ott vagyok nap mint nap akkor könnyebben tudok ugrálni.Csak most kéne valami sűrgősbe.Tényleg mind1 hogy milyen melő csak legyen valami.

Szóval tudnátok mondani pár nagyobb céget.

Ja igen tesco McDonalds kizárva(ott a vezetőség patkányoknak nevezi az alaklmazottakat.)Köszi a válaszokat.


2010. júl. 25. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért a szobafestő és a hegesztő szakma nem olyan rossz, én nézelődnék előbb Siófokon, hátha rámkacsint a szerencse. Menj be a munkaügyi központjukba, és ha sehol sem találsz melót, akkor kezdj el távolabb keresgélni.
2010. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Első körben hívd fel a Szfv-i munkaügyi központot, hátha tudnak segíteni. csak jobban ismerk az ottani munkahelyi/munkaügyi viszonyokat.

[link]


Ezekről nem tudom, mennyire naprakészek, és hogy mik, de érdemes lehet megnézni őket:

[link]



És még ezt találtam:

[link]


Üdv! Minden jót!

2010. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg helyi cégregiszter, kisokosban nézz lakásfelújítással foglalkozó cégeket, tudod, amik vállalnak teljeskörű felújítást, építkezést stb. Aztán hívd fel őket, kell e nekik festő. Ők tudnak rendszeresen munkát adni, és manapság hiány van jó szakemberekből.
2010. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi infokat.
2010. júl. 25. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!