Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a család nem marad otthon,...

Ha a család nem marad otthon, mit várjunk másoktól?

Figyelt kérdés

Itt lakik a nagymama (65+), testvéreim, anyám.

A húgom nem tud nyugton maradni, ide hozatja a barátja magát, ma anyám viszi őt a fiúhoz. Tizenévesek... Ha nem vinné el, elmegy tömegközlekedéssel.

Van veszélyeztetett korú is a családban, mégsem képesek itthon maradni.


Csak szerintem felelőtlenség és primitív, buta dolog nem betartani az intézkedéseket ?

Értelmiségi szülők, diplomával, elit iskola..


Szégyenletes viselkedésnek tartom ezt....



2020. ápr. 7. 12:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%
Amíg nem vezetik be a rendes kijárási tilalmat, addig bizony ki fognak járkálni. És egyébként meg intelligencia kérdése is. Nem akarlak megbantani de aki azt mondja hogy "nincsenek is vírusok" az nem éppen egy tanult, iskolázott ember, hanem egy buta. Az én szüleim is elmúltak már 60 évesek, édesanyám 3 hete nem hagyta el a házat, max az udvarra ment ki, édesapám intézte egyedül a bevasarlasokat, ritkán, csak amikor már nagyon szükséges, és azt is minél gyorsabban. Ezzel ellentétben itt ahol lakunk a szomszédok már jóval 65 felett vannak szóval eléggé veszélyeztetettek, és mit látok? Napi legalább százszor mennek el ide oda. Elmegy kocsival valahova boltba gondolom majd hazajon átsétál a másik szomszédhoz aki szintén nyugdíjas, és minden egyes nap napjában többször egymásnál lebzselnek, mintha mi sem történt volna, nem lenne amúgy vilagjarvany. Amíg nem lesz rendes, rendőrökkel felügyelt kijárási tilalom addig mindenki oda fog menni ahova akar, mert telibef*sák, "á velük úgysem fog megtörténni" alapon. De tudod, az ilyen egyszerűen nem tudom sajnálni. Ha a szomszédok is el fogják kapni mert nem bírnak a fenekükön ülni, és mivel idősek, esetleg bele is halnak..... Hát kövezzetek meg, de nem fogom őket sajnálni. Ha egyszerű utasítást amit az ő érdekükben hoztak nem képesek betartani, ráadásul nem örökre, csak néhány hétig.... Akkor ez van így jártak. A természet utat tör a természetes kivalasztodas téren. Kiirtja a butakat.
2020. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
77%

Ezzel a viselkedéssel kapcsolatban olvastam egy orvos kifakadását, mennyire elege van belőle és az ilyeneknek kár, hogy jár ellátás.

Ghandi után: legyél te a változás amit a világban látni akarsz.

2020. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
15%
Az orvos csak ne legyen kiakadva! Amíg az államfő képtelen igazat mondani/felfedni az igazságot, ne várjon az állampolgároktól semmilyen cselekvést!
2020. ápr. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
81%

7: Aláíratnék az ilyenekkel egy nyilatkozatot, hogy ha ne adja isten mégis elkapja és ellátásra szorulna, lélegeztetőgépre, akkor automatikusan lemond róla saját felelősségre. Aztán akkor lehet menni kolbászolni naphosszat és jönni olyan szövegekkel, hogy "már pedig nekem senki ne mondja meg, hogy én mikor és hova mehetek, meg a túléltem egy háborút" és egyebek. Kedves egészségére, de akkor mondjon le az ellátásról és adja oda a másiknak az esélyt, hogy felépüljön, ha már nem volt olyan felelősségteljes, hogy óvja az egészségét.

Szerencsére azért az Ön korosztályában vannak kivételek, akik vigyáznak magukra és nem maguk miatt, a családjuk miatt..


Tisztelet nincs, a kor nem erény, állapot.


Szintén egy takony huszonéves

2020. ápr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Kedves ifjú barátaim (alias Takony Kölykök) szíves figyelmébe ajánlom a következő számot, talán jobban megértjük egymást, ha párszor meghallgatjátok! Szeretlek benneteket!


https://www.youtube.com/watch?v=E9cO2MLaaXY

2020. ápr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

1. De, a fiatalokra is veszélyes.

2. Attól, mert nem jelentkeznek (komolyabb) tünetek, hordozók simán lehetnek.

2020. ápr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!