Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem egyik pillanatról a...

Brokenhearted87 kérdése:

A férjem egyik pillanatról a másikra közölte hogy el akar válni, meg akarok halni, mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ez egy elég hosszú kérdés lesz, de muszáj viszonylag részletesen leirnom a problémát. 2018 szeptemberben ismertem meg a párom (már a férjem) és elég hamar össze költöztünk és boldogok voltunk. Külföldön élek, férjem nem magyar de mivel az édesapám sem volt magyar, így volt azonosság köztünk. Az első hónap után hirtelen változások történtek, elkezdett folyton az ex barátnőkről beszélni (minden nap, minden témában) ami engem zavart, mert folyton azt éreztette hogy ő mennyire népszerű a nők körében (én pont azért kedveltem, mert nem túl előnyös külsejű, egyszerű férfinak tűnt, és mivel a régi kapcsolataiban mindig rendkívül jóképű társaim voltak, akikkel sok probléma volt, úgy voltam vele hogy egy egyszerű, komoly férfi (43 éves én 33) nagyobb az esély családot alapítani. Gondoltam hogy meg fog becsülni. Spoiler, nem így lett.

együtt bereltunk szobát, és felesben fizettük a lakbért. Februárban a foberlo cég hívott, hogy készen állunk e a költözésre, mert hogy három nap múlva le kell adni a kulcsokat mert hogy hónapok óta nincs fizetve a lakbér (én minden hónapban oda adtam neki, az ő nevén volt a szoba én csak mint bérlő társként lettem később regisztrálva) és ő minden hónapban biztosított róla hogy minden ki van fizetve. Én nagyon kiakadtam de nagy nehezen rendeztük a dolgot és elkoltoztunk. Új munkahelye lett, vezető pozícióban, ahogy nekem is, minden jó volt egy hónapig. Egy nap írt nekem üzenetet hogy később jön haza, mert a barátaival találkozik. Volt már ilyen, nem aggódtam. Két órával később jelzett a telefonom hogy a számlámról (volt hozzáférése, nem részletezem mert akkor beazonosithato lennék) az összes pénzt atutalta magának. Próbáltam hívni, nem vette fel. Másnap csak üzent hogy megy dolgozni, munka után jön haza. Mikor hazáért elmondta hogy a munkahelyen ellopta az aznapi bevételt és eljátszotta a kaszinóban, és hogy évek óta játék szenvedélye van, és mivel rengeteg adóssága van, és hogy a behajto cégek zaklatják így ezt látta kiutnak. Eljátszotta az egész bevételt, az én fizetésem és a sajátját is. Nagyon kiborultam de mondtam neki hogy nem leszek szemét, mellette leszek, én így tartottam helyesnek hogy nem hagyom el ilyen helyzetben plusz nem is tudtam volna mert semmi pénzünk nem volt. Lényeg a lényeg, mikor elvittek a rendőrök, és én otthon zokogtam, felkeresett az egyik exe, mondván aggódik mert nem tudja elerni a férjemet. A csaj állítása szerint folyamatosan tartják a kapcsolatot. Egyszer szilveszterkor én is elkaptam egy üzenetet (úgy hogy az anyjára esküdött hogy a csaj le van tiltva és semmi sincsen köztük régóta) már egy éve hogy a csaj mindenhol kapcsolatba akar lépni velem, pénz akart cserébe több infoert, képeket küldött magukról. Én teljesen kiborultam, és amikor próbáltam megbeszelni, folyamatosan agresszív lett a férjem, minden miatt engem okol, hogy miért vannak bizalmi problémáim, hogy ő sosem ártott nekem, és hogy a képek amiket látok nem is igaziak (azok egyébként)

Egy éve egyre rosszabb vitaink voltak, én annyira tönkrementem hogy el kezdtem betegeskedni (idegi alapú övsömör, cisztak, migrén, mellkasi fájdalom) kétszer vagdostam szét a karom (nem öngyilkossági szándékkal) elvesztettem az állásom mert nem tudtam ellátni a munkám. Közben a férjem folyton undok volt velem, piszkalt a súlyom miatt, minden alkalommal amikor a nő küldött valamit, egyre erősebb bizonyítékokat, engem okolt hogy miért mutatom meg neki mert jobb ha csak én szenvedek, minek bántom öt is.

Mindenkitől eltavolodtam, ő erre nagyon is rá erősített, utána azzal bántott hogy engem nem lehet szeretni, nekem nincsenek barátaim.

Két napja elment itthonról hirtelen találkozni a barátaival (kijarasi tilalom van, ugye a vírus miatt, ahol élek napi 900 halálos áldozat van) én nem örültem neki de őt nem érdekelte. Egy teljes napig elvolt, kábítószereztek a barátaival, és teljesen szetesett állapotban ért haza. (karantén első két hetében minden nap fuzevett, nem is fürdött és engem piszkalt hogy milyen nyomi vagytok mert én nem tudom élvezni az életet. A drogrol sem tudtad, szépen lassan jutottunk el oda hogy napi szinten fogyasztotta, annak ellenére hogy én elitelem)

Megint szóba jött hogy nem tudok teherbe esni, erre sem vagyok jó.

Tegnap egész jó napunk volt, semmi piszka, semmi. Alvás előtt elég érzelmes állapotban voltam, így azt mondtam neki segítsen feldolgozni azokat amik történtek, mert fáj a mellkasom és nem akarok megint remalmokat. És hogy segítsen mert nem tudok egyedül megbirkozni ezzel. Ő felpattant, közölte hogy elege van hogy nem tudom tultenni magam mindenen ami történt, hogy minden az én hibám, hogy én hasztalan vagyok és hogy el akar válni. Hajnali háromig gyötört, mondván én tettem tönkre a családunkat, ő gyereket akart és mindent megtett értem, sosem ártott nekem ( ezt ő komolyan is gondolja) és hogy Pl a volt nő nem is hibás abban hogy egy évig zaklatott, hanem én mert törődöm vele, és hogy én egy csodálatos ember vagyok, akit örökké szeretni fog de nem bírja tovább hogy tönkrementem, hogy ő nem tud segíteni nekem, hogy ma el fog költözni. Azt mondta segít hogy új helyre tudjak költözni (jövő hónap elején el kell mennünk innen) és minden kizárólag az én hibám, ő sosem tett semmi rosszat. Én zokogtam, ő halál nyugalommal mondta ezeket a szemembe. Aztán teljesen nyugodtan elaludt, most is alszik, amíg én szenvedek. Senkim nincs itt, anyukámmal nem beszélünk régóta, jelenleg pénz sincsen nálam, és úgy érzem nem bírom tovább, nem kapok levegőt és nem tudom felfogni hogy Apám után ő is elhagy, és hogy mindezek után amit toleraltam, én vagyok a szemét. Nem akarom bántani magam, de félek. Kérlek adjatok tanácsot, teljesen egyedül vagyok. Köszönöm hogy el olvastátok



2020. ápr. 12. 11:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
87%

Kedves 6-os!

Lehet, hogy te voltál olyan szerencsés, hogy olyannal házasodtál, aki valóban olyan és nem hazudik és nincsenek rejtett dolgai. Sajnos vannak akik rossz emberrel elhamarkodják, ahelyett hogy picit jobban megismernék egymást. De ez az én véleményem.

2020. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
93%

Az egyik pillanatról a másikra a címben az több éves lecsúszás folyamata..


Mit mondhatnék? Örülj, hogy megszabadulhatsz ebböl a mérgező és káros kapcsolatból.

2020. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező! Örülj hogy megszabadulsz tőle.
2020. ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
59%
Na azért az nem így működik, hogy ellopja a bevételt, jönnek érte a rendőrök.
2020. ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
86%
10, jaja, a főbérlő cég, aki nem azt hívja, aki szerződött, hanem az utólag rögzített bérlőtársat. Tele van idiótasággal.
2020. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Telefonon beszéltem már pszichológussal erről, valóban nagyon elhamarkodott volt az egész, és utólag tudom hogy lépnem kellett volna.

Nagyon szerettem őt, vagyis azt a személyt akinek mutatta magát. Ezek a dolgok lépésről lépésre alakultak, nyilván nem egyszerre, ez már csak a vége, lassan jutottam el idáig hogy ilyen lelki állapotba kerültem, sajnos nagyon önbizalom hiányos vagyok, nem tudtam elképzelni azt hogy hogyan lehetséges hogy valaki ennyire nem becsüli azt amit érte tettem. Amikor az első lopás volt, nyilván kimagyarazta a dolgot és mivel akkor még nem volt ennyire kegyetlen velem, hittem neki. Emellett én úgy voltam vele, hogy ennyi idősen egy nap majd rájön arra hogy én mindenben mellette álltam és egy nap majd bocsánatot kér.


Akik azt mondják hogy kamu, csak azt tudom mondani hogy én lennék a legboldogabb ha az lenne de nem az. A két mappanyi bírósági papír, a behajtó cég levelei, az üzenetek az extől minden nap emlékeztetnek arra hogy de sajnos minden igaz

2020. ápr. 12. 11:51
 17/34 anonim ***** válasza:
79%

"elég hamar össze költöztünk"

Mindig így kezdődnek a bajok... Előbb meg kell ismerni egymást.

2020. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
51%
Nincs iskola ... :D Csinálj valami értelmeset inkább,bár én jól szórakozok . Ha adhatok egy tanácsot néha próbálj meg más stílusban írni,mert unalmas évek óta ezt a mostanit olvasgatni .
2020. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

A behajto cég online személyi kolcsonokkel kapcsolatban írnak felszolitasokat utána a további teendőket. Pl a Safety Net, online lehet intézni, csak banki adatokat kell megadni meg nyilván címet. A másik cég, az önkormányzati lakastamogatasra jogosulatlanul felvett támogatás (Council tax - Angliában havonta fizetendő dolog) miatti a fizetésből vonta az összegeket.


Más. Nyilván nem másnap jött a rendőrség, három hét után kB elő állították, egy napig volt fogdan, a tárgyalás később volt. Volt hazkutatas mikor kijottek előállítani tehát ez nem egy öt perces művelet volt, a tárgyalás miatt 8 órát ültünk a bíróságon (Anglia)


Lehet zavatosan írtam, de nem vagyok túl jól, elnézést emiatt

2020. ápr. 12. 12:09
 20/34 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanígy járt egyik ismerősöm. Megismerkedett valami gyökérrel, 4 hónap udvarlás után összeköltöztek, fél év ismertség után eljegyezték egymást, aztán esküvő, aztán a pali szépen kisemmizte és ott hagyta az ismerősömet. Végig mondtuk neki mi, a barátai, meg a családja is, hogy nagyon elhamarkodja ezt a dolgot és hülyeséget csinál, de elhordott minket mindennek, hogy csak irigykedünk a jó kapcsolatára, meg ilyesmi. Most ő is depressziósan kezelteti magát. Idővel lehet, hogy könnyebb lesz.
2020. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!