Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy nekem...

Miért van az hogy nekem annyian nekem esnek a családból míg mások bármit csinálhatnak rájuk se szólnak?

Figyelt kérdés
Após is felhívott telefonon hogy miattam készült ki idegileg a lánya,mert nem.látogattam a kórházba mikor látogatási tilalode m volt,de közbe másik veje beszólt az anyósnak hogy ne menjen látogatóba nehogy megfertőzze a gyereket,az anyós kiakadt hogy ilyen hülyének nézi de csak nekem mondta meg a feleségemnek,többi vejei csinálhatnak bármit nem baj,nem szólnak be nekik de én valahogy mindig megkapom.mindenki pofázik nekem.Miért van ez így?Otthon is többször volt.semmi rosszat nem.csináltam.aztán anyám elkezdett bőgni akkor már.én voltam.a rossz!!Valahogy azt érzem.hogy mások nincsenek leszúrva általában inkább magukban korholják őket de én meg sokszor megkapom a magamét,ez mért van így?

2020. ápr. 15. 03:40
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Aha, oké.
2020. ápr. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Ezt úgy hívják, hogy bűnbakká tétel. Felnőtt ember esetében van mód azonnali védekezésre, gyereknél majdnem 100%-ban halálos. Nagyobb a mortalitása, mint bármely betegségnek.


Magyarul: te azonnal állj a sarkadra és tedd helyre azt, aki igazságtalanul vádol vagy bánt. ha bírsz ezzel egyedül, kérj segítséget.

2020. ápr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából az otthoni dolog már rendben van elköltöztünk,de anyám annyira sírt mindig hogy mondhattam én bármit meg lett sajnálva és csak én lettem a hibás,másik esetben is hiába védtem.Meg magam, az apósomék fejükbe vették hogy én vagyok a hibás lányuk miatt,egyszer komolyan össze is vesztem az anyóssal akkor is nekem esett hogy én vagyok a hibás pedig előtte lett leszúrva a lánya,meg az volt a gond hogy nem tudott szoptatni a feleségem és emiatt kattant be császáros volt és a gyerek csak sírt és sírt az ápolok sem tettem semmit naná hogy kikészült idegileg hogy tehetetlenül hallgatta a gyereksirást,de nem tudták felfogni,vagy jobb mást hibáztatni!!
2020. ápr. 15. 08:24
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Valakit biztos hibáztatni kell, túl nagy a feszültség.
2020. ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát valahogy úgy,de mért mindig engem kell mindenért?:(
2020. ápr. 15. 09:40
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
nézz át rajtuk, anyós sír? akkor felállsz közlöd, hogy semmi szükséged a színjátékra/drámára és kimész. Ha feleséged kiáll melletted akkor még jobb.
2020. ápr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kedvelnek, ezért te vagy a bűnbak. Csak akkor keresd velük kapcsolatot ha muszály.
2020. ápr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!