Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a fiad barátnője két másik...

Ha a fiad barátnője két másik sráccal költözne össze albérletbe akik közül egy sem a fiad, szóvá tennéd?

Figyelt kérdés

3 éve vannak együtt. Más városban tanulnak egyetemen, a hétvégéket többnyire együtt töltik. Nagyon szeretik egymást. A lány egy barátnőjével és két másik (náluk kisebb) sráccal költöztek össze, más lakótársat nem találtak.

Kommentálnád vagy sem?

A fiú bízik a lányban, sosem adott okot kételkedésre és már egy évet hasonló szituációban kihúztak.

Véleményetek?


2010. júl. 28. 12:57
1 2 3
 1/21 Deus88 ***** válasza:
38%
Én odafigyelnék mert akármijen egy kapcsolat valamenyire meg lehet ingatni.
2010. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%

Ezt a kérdést nem olyan rég feltették már.Jobban mondva a leányzó leírta,hogy a mi a helyzet...Nem jöttek megfelelő válaszok??Vagy mi?

Nekem fiam van..És ha ő ilyen helyzetbe kerülne,nos nekem mint anyának nagyon nem tetszene...De soha nem avatkoznék bele.Majd ők ketten eldöntik,hogy jó ez vagy sem..Bár szerintem ilyenkor nagyon erős a pletyka,vagy ahogy mondják "nem zörög a haraszt ha nem fúj a szél"

Még valamit..Én megértem,hogy az albérlet egyedül nagyon drága.De ha a lány nem akar bonyodalmakat akkor miért nem költözik össze inkább lányokkal? Miért kell olajat önteni a tűzre??

2010. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Az ő élete, neki kell döntenie, hogy bízik -e benne vagy sem. Én nem szólnék bele.
2010. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%

ez a fiad és a barátnőjének a közös megegyezésétől függ.

Pláne egyetemisták, nem hiszem hogy neked ebbe bele kellene szólni. A másik, hogy eléggé sietni kell az albérlet kereséssel és a lakótársak keresésével, mert különben hoppon maradnak.

2010. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem volt más választása szerintem senkinek semmi köze hozzá,max a fiadnak.De ez olyan hogy vannak olyan lányok akiknek több a fiúbarátjuk mint a lányok (én is igy vagyok) de nem tekintek úgy rájuk mint pasikra(inkább mint testvér).Attól még,hogy 2 pasival fog együtt lakni nem kell hogy megcsalja,és irtad is hogy nem adott még okot a kételkedésre.Ha ez a fiadnak és neki jó akkor szerintem nem kell beleszólni.
2010. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem.Ez végképp nem az én dolgom.
2010. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem egy fiúval költözött össze, hanem ha jól értem minimum két szoba van, az egyikben a lányok, a másikban a fiúk, igy biztos sokkal olcsóbb és a barátjával lakhat mindenki.A fiúk fiatalabbak, ez már valószinűleg kiejti őket, ketten vannak és ott a barátnő is. Én nem izgulnék emiatt.Elcsábulni bármikor, bárhol lehet. Neki nem csak a fiúk jutnak, hanem a velük járó koszos ruhák, szétszórt holmik,takaritás, mosás stb.A fiam is lakott együtt egy lánnyal, s mindkettejüknek volt kapcsolata mással, de egymással kizárólag baráti, ami a fiam elköltözése után is megmaradt.Ne izgulj, nem ezen múlik!
2010. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Két egyetemista kapcsolatához semmi köze a szülőknek. Semmilyen szinten.
2010. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Így szokták, nekünk is vannak ilyen lányismerőseink.A fiúkkal jobb lakni, nem hisztiznek, nem veszekednek, nem csinálnak piszkot. Sok lány együtt nem jó. Több ilyen albérlet is van a lányom ismerősei közt, nem okoz problémát.

45 nő

2010. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

Én is olyan lány vagyok, aki két fiúval lakott együtt a főiskola miatt. Nekem is volt barátom. Sem ő, sem a szülei nem tették szóvá. Nem is adtam rá okot.

Mondjuk az, hogy a fiúkkal akartam lakni, az én döntésem volt. Az egyiket 8 éve ismertem, a másikat kettő. Az összeköltözés előtt két évig laktam, csak lányokkal...hát nem volt túl felhőtlen.

A dolgok ( a fiúkkal) nagyon jól alakultak...mert így, hogy én voltam az egyedüli lány...így én laktam külön szobában (ha lányokkal laktam volna, nem lettem volna külön) így senki nem zavart semmiben....sőt...a barátom is akkor jöhetett és aludhatott nálam amikor csak akart, mert ugye külön szobám volt. A fiúkkal is nagyon jól kijött...volt, hogy így együtt járogattak kosarazni, meg ilyenek.. Nálunk semmi gond nem volt...persze ez ilyen helyzetben a leányzó hozzáállásától függ. Ha már az elején tisztázza a lakótársakkal a szituációt...semmi gond nem történik.

2010. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!