Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a fiad barátnője két másik...

Ha a fiad barátnője két másik sráccal költözne össze albérletbe akik közül egy sem a fiad, szóvá tennéd?

Figyelt kérdés

3 éve vannak együtt. Más városban tanulnak egyetemen, a hétvégéket többnyire együtt töltik. Nagyon szeretik egymást. A lány egy barátnőjével és két másik (náluk kisebb) sráccal költöztek össze, más lakótársat nem találtak.

Kommentálnád vagy sem?

A fiú bízik a lányban, sosem adott okot kételkedésre és már egy évet hasonló szituációban kihúztak.

Véleményetek?


2010. júl. 28. 12:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%
én egyetemi éveim alatt 2 fiúval és egy lánnyal éltem egy lakásban. a fiúk az egyik szobában mi lányok a másikban. közben otthon komoly barátom volt. eszem ágában sem jutott volna megcsalni, és az hogy fiúkkal laktunk semmin nem változtatott. a barátom soha nem is feltételezte hogy esetleg összejönnék valamelyik sráccal. ha szeretik egymást akkor úgysem csalják meg egymást. na meg most őszintén ha meg akarná csalni a lány a fiadat akkor is simán megtehetné ha csak lányokkal lakna együtt.
2010. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A hasonló kérdést olvastam, azt nem a leányzó tette fel szerintem. Sokan lehetnek hasonlóan:)

Nem aggódom igazából, mert komoly lány és eljegyzést is terveztek, komoly kapcsolatuk van.

Előző évben nem ő akart fiúkkal lakni, de úgy alakult hirtelen kellett a lakás.

A fiúk rendetlenek voltak és idén nem akart fiúkkal lakni, de nem kaptak lányokat (úgy hirdették, hogy lányokat keresnek). Aztán a lány szüleinek egy ismerőse beajánlott két fiút, így velük fognak lakni...

Megbízom a lányban, csak volt aki már említette a dolgot nekem...

Köszönöm a válaszokat én is hasonlóan gondolom.

2010. júl. 28. 13:19
 13/21 anonim ***** válasza:
66%

Nem, ez nem az én dolgom lenne.


Ha a fiút nem zavarja, akkor nincs vele semmi gond. Lakótársak lesznek, ha meg akarná csalni a lány a fiút, akkor máskor is megtehetné. Lehet mondani, hogy így nagyobb a kísértés, de azt írtad, hogy a lány nem adott kételkedésre eddig okot.


Én nem aggódnék a helyedben.

2010. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem tenném szóvá. Az ő élete. Ez nem jelenti azt, hogy megcsalja a fiút!
2010. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%

Semmi közöm nem lenne hozzá.

Semmi rossz nincs abban hogy összeköltözik másokkal, ha fiúk ha lányok teljesen mindegy.

2010. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
A fiam dolga...
2010. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
68%

1. semmi közöd a kapcsolathoz

2. a lány nem a fiad tulajdona, hanem önálló ember

3. a hűség döntés kérdése, rég rossz lenne, ha csak úgy bírna hűséges maradni, hogy se közel, se távol nincs pasi, csak a fiad

2010. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

én lány vagyok aki összeköltözött másik 2 pasival,és egyik sem a párom volt...

anyukája huzta a száját,de nem tudott mit csinálni,egyetemisták voltunk mindketten,egy egyetemen,páromék közel laktam a sulihoz,én nem,albi kellett,párom diplomamunkakészités közepén nem ment el azért dolgozni,hogy a 2 srác helyett vele lakjak,én meg nem keresek diákmunkával annyit h egyedül fizessem kettőnkét...kibirtuk igy azt a majd 1 évet,sokat volt nálam,és kész

szülőnek ebbe nincs beleszolása...

2010. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Neked mint anyós jelöltnek ebbe nincs semmilyen beleszólásod. A döntés joga a fiadé.
2010. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szia! Ha jól értem a fiad barátnője fiú lakótársakat talált, szerintem ezzel nincs gond. Én nem szeretek lányokkal együtt lakni, fiúkkal ezerszer jobb volt is rá példa, hogy 4 fiúval laktam egyedüli lányként, és soha még csak véletlen kézfogás sem történt, a kapcsolatom sem ingott meg egy pillanatra sem. Szóval ezt csak az gondolja így, aki még nem volt hasonló helyzetben. Ugyanúgy kijöhet egymással fiú és lány, mint sok lány együtt, sőt szerintem sokkal jobban. Szóval dehogy tenném szóvá, örülnék, hogy talált lakótársakat.
2010. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!