Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apák! Másfél éves gyereketek...

Apák! Másfél éves gyereketek nevében ti vennétek virágot, vagy apró kis figyelmességet a felesegeteknek anyák napjára?

Figyelt kérdés
Ő meg ugye nem tud szólni, de illene az ő nevében az apának venni pl. Egy szál virágot, nem?
2020. máj. 1. 21:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez nagyon aranyos gesztus. Nekem nagyon jól esne, de nem várom el.
2020. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%
A mi családunkban szokás. Apuka is készül a gyerekekkel (fél éves volt a nagyobb az első anyák napjakor) és én is tanítottam nekik egy verset a nagymamáknak, a keresztanyáknak pedig kreatívkodtak. Apák napját sem hagyjuk ki soha és a nagypapát és a keresztapákat is köszöntjük.
2020. máj. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
38%
Nekem márciusi a fiam, és én is kaptam. Most már 16 éves, az első pár évben nyilván az apja köszöntött a nevében. Szerintem az a minmum, és kifejezett taplóság nem figyelni egy férfinak erre, amíg a gyerek túl pici ahhoz, hogy magától megtegye
2020. máj. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekünk édesanyánk nem szereti a nagy felhajtást hiszen minden nap ugyan olyan szerinte, mégis testvéreimmel valami apróságot ki szoktunk találni azért mégis. A legkisebb készít valami kis kreatívat, a nagyobbacska rajzol, bátyám intézi a virágot és a csokit, én pedig teljesen rendbe rakom a házat, reggelit csinálok, meg az napra én készítem az ebédet is, amibe amúgy rendszeresen besegítünk.


Szerintem ez a kis virág nagyon aranyos és szép gesztus lenne, biztosan örülne neki. :)

2020. máj. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%
Én mindig kaptam a férjemtől, amit persze a gyerekek adtak át, de ha nem venne, akkor sem lenne semmi probléma.
2020. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%
Nekem 4,5 éves a fiam. Mar lettem köszöntve anyak napja alkalmabol, mivel most vett a ferjem viragot, gyerek meg meglatta es oda akarta adni. 😅 Magatol ő sem tudja meg h anyak napja van, hiába 4 eves.. Plane h ugye ovi sincs. De attol a ferjem eszebe van, es amig a gyerek magatol nem tudja, addig segít neki. Ja, fel evesen is a kezebe adta a szál virágot hogy "nyujtsa át" nekem. Nyilvan akkor inkabb megenni akarta, meg ledobta😅, masfel evesen odaadta es mondta h Aja(anya). 2,5 evesen moegtanulta h boldog anyáknapjat... Na ezután meg egy hetig mindent odaadott nekem h boldog anyanapot, akar egy fakanalat is 😂 3,5 evesen oviban egy rövid 3soros verset mondott, akkor nem lettem itthon kulon köszöntve, hanem kaptam ágyba kvt. 😊 Most meg hamarabb lett par nappal. Vers nincs, mert én nem tanítok neki, az apja későn kapcsolt h esetleg tanitson neki egy rövidet. De en boldog vagyok, h nem aznap esett le a ferjemnek h mizu, hanem ő is gondoskodik róla h megtanuljon egy-ket dolgot tőle is..
2020. máj. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi átkereszteltük szülők napjára, és "felköszöntjük" egymást (ünnepi reggeli). Nekem így jobban esik. Az anyáknapi virág olyan üres gesztus, nekem nem jelent semmit. Így viszont azt ünnepeljük, hogy szülők vagyunk nekem ez jobban tetszik. És akkor nem is kell a másfél éves "nevében" erőltetett felköszöntést csinálni.
2020. máj. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Derwer ***** válasza:
Én holnap is elviszem sétálni Babakocsival az 5hónaposomat, és "szedünk" majd virágot az anyjának. (vagy talán veszek, de inkább szedünk, az jobban jön ki....)
2020. máj. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az én férjem kivitte oket a kertbe szedetett veluk pitypangot mahd egyutt behozták és boldog anyák napját kívántak vele. És nGyon jól esett....ma még semmit sem kaptam tőlük, és az meg rosszul esik. Persze ez még változhat :) valamit vegyél vagy szedjetek az utcán! Mi veszteni valód van?
2020. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!