Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak, hogy párom...

Mit csináljak, hogy párom anyja ne akarja birtokolni fiát?

Figyelt kérdés

barátom 22 éves, édesanyja még mindig minden percben birtokolni akarja.. Itt egy példa:

A héten elmentünk egy négy napos fesztiválra, amire a jegyeket tőlem kapta ajándékba az évfordulónkra. Tudtam, hogy barátom anyja nagyon ragaszkodó és mindenhez kell az engedélye, éppen ezért, hogy nehogy baj legyen, májusban felhívtam, hogy elengedi-e a fiát velem erre a fesztiválra, azt mondta, hogy persze, a fia már felnőtt, azt csinál amit akar. Erre a fesztivál előtt 1 nappal nem szólt már a fiához, majd csütörtökön, mikor indultunk elment otthonról és nem tudtunk tőle elköszönni , de ment a buszunk, úgyhogy indulnunk kellett.. erre úgy bedühödött, hogy egész csütörtök pénteken barátomat hívogatta , szidta és eazt mondta neki, hogy nem mehet haza, elkell költöznie. barátomat nem érdekelte, mondta, hogy ő marad velem. De pénteken azt mondta, hogy lejön hozzánk és hazarángat minket, ha nem megyünk haza.. barátom úgy dntött, hgy inkább menjünk haza szombat reggel.. nekem nagyon nagyon rosszul esett ez az egész. és nemtudom, hogy mit csináljak, mert párom simán megbocsátotta az egészet az anyjának, nem veszi észre, hogy az anyja birtokolja...

Mit tudok csinálni???

Hozzátenném ez nem az első eset, barátom az anyja miatt hagyta ott a főiskolát, mert az anyja nem bírta elviselni, hogy nem otthon lakik.....



2014. aug. 3. 17:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
még most szakíts ezzel pasival!
2014. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen leválasztod magadról a barátodat. Sosem fog megváltozni az anyja és közte a viszony.
2014. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
de szeretem. előző barátnője is az anyja miatt szakított vele és én nem akarom hagyni, hogy az anyja tegye tönkre a kapcsolatunkat
2014. aug. 3. 17:34
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem üljetek le egymással, és beszéljétek meg.

A barátod - ha nincs gondnokság alatt, és NEM ez derül ki a kérdésedből - egy önálló férfi, aki FELELŐS a döntéseiért, azért, amit csinál, s akinek felelőssége van, annak bizony JOGAI is vannak.

2014. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem az anya teszi tonkre a kapcsolatod. Hanem a parod aki megrekedt egy gyermek szintjen nem mert ellentmondani anyunak kiallni magaert. Gondolj bele egy foiskolat otthagyott annyira fugg tole.
2014. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tönkreteszi a ti kapcsolatotokat is idővel.
2014. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a pasit a fenébe! Ettől az "anyóstípustól" mentsen meg az ég, tanítani kéne hogy ilyen ne legyen valaki...
2014. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a barátod nem embereli meg magát, ne lepődjön meg, ha otthagyják a barátnői.
2014. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
de próbálta megemberelni magát, de arra meg azt kapta,hogy költözzön akkor el otthonról.. és ahogy ismerem az anyját, ha elköltözne otthonról barátom, soha többet nem szólna hozzá az anyja, amit meg én sem akarok..
2014. aug. 3. 17:42
 10/21 anonim ***** válasza:
17%
Az anya és a fia közti kapcsolat nem a te dolgod, azt ők alakították ki maguknak. Miért akarsz te ebbe beleszólni? Olyan akarsz lenni, mint az anyja?
2014. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!