Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs saját szobám. Mit tehetnék?

Nincs saját szobám. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Anyukámmal vagyok egy szobában, apukám külön alszik. Nagyon rossz, nincs saját terem, barátom nem volt még, de nem tudom hogy fogom megoldani, barátnőim sem voltak még soha itt, és igazából nem is tudják ezt. Igazából félek hogy emiatt lenéznének vagy bármi. Mit tehetnél. Ja és 16/L vagyok
2020. máj. 7. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Miért nem alszanak a szüleid egy szobában?

Annyira eltérőek az igényeik?

Vagy anyukád gyerekkorodban veled aludt és ez így maradt?


Melyik a te szobád napközben? Hol tanulsz, hol vannak a ruháid, könyveid, személyes holmijaid?

Ha csak alváskor van ez az abnormális helyzet, akkor napközben alapvetően tudod használni a saját szobádat. Akkor nincs akadálya annak sem, hogy barátaidat oda hívd.

Vagy napközben is egyik szülőd egyikben, a másik szülőd a másikban szokott lenni?

2020. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Van több szoba, lenne helyed különmenni?

Ha nem, akkor a szüleid nem tudnának egy szobában aludni, és neked adni a másikat? (Mégis csak ez lenne a normális)

2020. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Ez a papír nélküli válás.
2020. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

" Ez a papír nélküli válás."


Dehogy, ne beszélj már hülyeséget!

Mi a férjemmel vagy 5 éve külön szobában alszunk, pedig a házasságunk jó, sok a szex is. Egyszerűen horkol a drágám, és így se én se ő nem alszik rendesen. Ezért alszik külön szobában.


Kedves kérdező. Próbálj a szüleiddel beszélni, hogy igényed van egy saját kis szobára. Lehet megértik, és átadják az egyik szobát neked.

Nekem is 16 éves a lányom, igaz neki saját szobája van, de ha nem lenne akkor megoldanánk. 16 évesen már nem a szülőkkel kell egy szobában lenni.

2020. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem olyan volt a "szobám", hogy egy marha nagy boltív volt a 2 szoba között, kb 14 évesen éjszakákra átköltöztem mamámékhoz (közös udvar, külön ház), de ott meg dédimmel aludtam egy szobában. Rá 4 évre meghalt, így lett saját szobám.
2020. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Én is ismerek házaspárt, ahol a férfi kibírhatatlanul horkol, de a felesége füldugóval alszik, nem pedig a lány nyakára telepszik át.
2020. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Időpont ma 20:04

aludtál már füldugóval?? Piszok kényelmetlen, és bár nem hangosan de a horkolás akkor is hallatszik.

2020. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem csak aludni megy át a lányához, hanem nála lakik. Utálja a férjét, ha nappal sem bírja vele egyáltalán közös térben. A lány azt írja, egyáltalán nincs saját tere, nem csak éjjel.
2020. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tisztáznám a dolgokat.

A szüleimnek lehet hogy nem a legjobb a házasságuk de az biztos hogy nem az van hogy hu de utálják egymást. Magánéletük is megvan. A nyári konyhában van egy ágy és apukám ott alszik és igen a horkolás miatt. Az íróasztalom és a személyes holmijaim abban a szobában van ahol alszom, a ruháim pedig egy másik szobában ami tele van ruhával, kevés kaja is van ott szóval az ilyen mindenes szoba. Télen a fűtést ott nem lehet megoldani ezért van az erre a célra. Privátban is többen írtak nekem (azokat is köszönöm) és kérdezték hogy nem lehetne e az "alvós" szobánkat valamivel elválasztani, sajnos ezt sem tudjuk megoldani, mert eléggé pici szoba ez ahhoz. A teret pedig úgy értettem hogy nincs, hogy anyukám van hogy napközben is bejön lepihenni, meg ilyenek, ja es az egyetlen TV is itt van és apukám elég sokat szokta nézni.

2020. máj. 7. 21:32
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Fuu, elég rossz körülmények között éltek ezek szerint. Vagy megoldjátok, hogy a mindenes szoba fűthető és lakható legyen, ami anyagilag nem olcsó, vagy kivárod, míg elkerülsz egyetemre.

Egyébként van pl olajradiátorbis átmenetileg vagy hősugárzó, de ez a felállás ami most van, borzasztó egészségtelen.


Amúgy az én szüleim is külön szobában alszanak, de nekünk 8 szobás a házunk, minden gyereknek van külön szobája. Apukám nagyon horkol, másrészt mivel éjjel sokat dolgozik (grafikus), nem lehet pihenni vele anyukámnak.

2020. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!