Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális minden nap órákat az...

Normális minden nap órákat az anyukájánál lennie?

Figyelt kérdés

Nincs gondom anyóssal, nem ellene szól a kérdés.

Férjem minden nap a 10-11 óra munka után megy és ott van 1-2 órát. Utána persze itthon vacsi, fürdés, pihi... nincs már ideje, energiája. Hétvégén meg kb. ahogy felkel átmegy... most is ott volt szombat-vasárnap is 6-8 órákat. Persze részben megértem, mert akkor kocsit szerelt. Mi panelban lakunk, itt unja magát. Mondja mindig hogy menjek vele, pár naponta át is megyek szívesen, de napi órákat nincs kedvem ott ülni. Pláne hétvégén itthon is lenne mit csinálni.

Ráadásul ha hétvégén ott van pl 4-5ig, utána este még vissza kell menni vele csak úgy. Ezek a látogatások, főként hétköznap kb abból állnak hogy eszik (főzök én is persze), kávézik, beszélgetnek, nézik egymást, cigiznek, anyja megkéri ezt azt csináljon meg... Ja és mindent elmond neki, még a szexuális élet sem teljesen tabu...


Mindenesetre nem az a bajom hogy minden nap megy... De órákra?? Meg lassan születik a babánk, félek majd akkor is ennyit egyedül kell lennem. Mert újszülöttel nyilván nem fogom kisérgetni. Pláne szívni ott a cigi füstjük... Meg jól esne addig több közös program kettesben, nem csak anyósnál ülni.. hétvégén sem mehetünk sehova vasárnap, mert anyósnál ebéd. Amit szeretek is, de nehogymár párszor ne lehessen kihagyni.

Szombaton meg mindig más dolga van, maszek meló vagy bütykölni anyós garázsában...

Már unom, szóltam neki 100x, de nem érti meg... Túl reagálom?

Most sincs itthon még, 5 ig dolgozott....


2020. máj. 20. 19:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
És komolyan gyereket vállaltál egy ilyen "férfivel"?
2020. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem normális.
2020. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Az érthető lenne, ha eddig dolgozna, de hogy minden szabad idejét a szüleinél tölti nagyon nem, ezek szerint kb. aludni szeret otthon. A gyerekkel meg fogsz bolondulni. Nem lehet, hogy köztetek nincs minden rendben?
2020. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

Nem normális.

De valahogy finoman vedd rá,hogy elég ha csak heti egy vagy két alkalommal megy oda.

Ha lerohanod, akkor pláne odajár. Egy kis nyugalomért.

2020. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
88%

Az én párom totál ugyanezt csinálja, csak nekünk még nincs gyerekünk (és ha ez így marad nem is lesz), és nem csak az anyjánál van hanem az egész pereputtyához járkál. Rossz az egész családi dinamika de én még nem jöttem rá mit lehetne ezzel kezdeni a jó messzire költözésen kívül.


Kívánom, hogy nálatok változzanak a dolgok a gyerkőc érdekében.

2020. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
84%
Ilyennek minek vallaltal gyereket te jó isten...hogy milyen buták is tudnak lenni a nők. Most mondom hogy a kövi 20 évedet elég keményen besz..tad, ha elválsz akkor lehet kevesebbet.
2020. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az sokkal durvább, amit te csinálsz. Mármint, hogy vele vagy. Szánalmas.
2020. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Nagyon jó ember egyébként, nem lenne vele gond ezen kívül. Nagyon szeretem, így mertem vele válalni gyermeket. Biztos vagyok benne hogy jó apa lesz.

Rendben van amúgy köztünk minden, csak néha ezen felhúzom magam. Igényelné ő hogy menjek vele, legyek vele, ha nem akkor hív akár fél óránként-óránként telefonon...

Csak nagyon anyás, vagy nem tudom miből fakad ez. Nekem sajnos nem jó a kapcsolatom anyuval, ezért is nem tudtam, mi tekinthető normálisnak.

A kapcsolatunk elején durvább volt a helyzet, sokat változott.

Én voltam pl az első lány akinél aludt. Meg akivel össze költözött. Pedig 30 éves volt ahogy összejöttünk. Az egész családja szerint ritka mód szeret.


Nade már megmondtam neki ha a pici megszületik, és ez a helyzet így marad, akkor költözhet haza... 😁

2020. máj. 20. 20:30
 9/31 A kérdező kommentje:

Ja meg amivel magyarázza, hogy a panel, bezártság...Tényleg látszik rajta hogy majd meg örül a lakásban, mindig kint lenne csinálna valamit.. ezt is megértem nekem is hiányzik a kert, állatok. Csak na a mérték...

Ha minden jól megy lassan lesz kertes házunk, de azért picit még itt kell lennünk hármasban babával is addig. Talán jobb is, meglátjuk hogy fog-e működni.

2020. máj. 20. 20:34
 10/31 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező, talán most ez az idősekre nézve bezártság miatt van. Panelban katasztrofális volt az elmúlt 3 hónap... Kedvesen beszéljétek meg. Ha ott lesz a baba is, biztos kevesebbet tölt máshol.
2020. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!