Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legelső emléketek,...

Mi a legelső emléketek, hogyha visszagondoltok a gyerekkorotokra?

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 00:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
állok a kiságyban és rohadtul forog körülöttem a világ..
2020. máj. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Az a durva,hogy nálam a legelső emlékemet nem tudom,mert mindig úgy mesélték el a szülők,hogy itt és itt ennyi éves voltál ez meg ez történt,amikor mesélik emlékszem rá úgy ahogy,de anélkül semmi...

Halovány valami dereng 5 évesen,de lehet azért mert anyukám mondogatta


Az első "igazi" emlékem 1 osztályos korom óta van

Olyan mintha nem is lettem volna óvodás mert tényleg semmire se emlékszem magamtól

2020. máj. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Biztosra nem tudom megmondani néhányról, hogy valódi emlék-e, vagy csak a fényképek miatt emlékszem-e. Egyik emlék, ahogy verőfényben gyalogolunk buszmegállótól anyummal a nagyszülőkhöz. Meg ahogy kutyagoltam náluk szegény állaton, ilyesmik. Óvodából van sok apró emlékem, de nem tudnám megmondani, hogy melyik a legkorábbi.
2020. máj. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
Az hogy már éltem ezen a világon
2020. máj. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 FoxtrotLidérc ***** válasza:
93%
...amikor megégettem a kezem a forró olajban kb 2 évesen... XD
2020. máj. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Apám ver a szíjával, miután vizes lepedőbe csavart, mindezt azért, mert ketchupot tettem a gombás rántottára.


Ez és még néhány hasonló 40 évesen is kísért álmomban. Pedig tudom, hogy soha többet nem fordulhat elő.

2020. máj. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves korom körülre emlékszem, még járni tanultam. Fogtam anyum kezét, neki meg elege lehetett hogy mindig rajta lógok, mert elengedte a kezemet pár percre. Én úgy éreztem nem én billegek, hanem a föld- és sírtan, mert azt hittem anyum azért húzta el a kezét, mert nem szeret. Erre a nem szeret gondolatra nagyon erősen emlékszem.
2020. máj. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos koromtól 3 éves koromig voltam bölcsis, onnan van kB. 4 emlékképem. Szóval biztos, hogy kisebb voltam 3 évesnél.
2020. máj. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
4-5 éves lehettem és anyum kergetett a francia ágy körül mert beteg voltam és kupot akart adni.
2020. máj. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elköltöztünk a nagyszüleimtől. 2 éves voltam. Annyira emlékszem, hogy sírtak és, hogy elmentünk otthonról. Igazából az, hogy költözés volt, azt később tudatosult bennem.
2020. máj. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!