Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legelső emléketek,...

Mi a legelső emléketek, hogyha visszagondoltok a gyerekkorotokra?

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 00:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
2-3 éves lehettem, az udvaron játszottam a nagymamámnál aztán bementem a műhelybe, ahol nagybátyám dolgozott (karosszériás vagy autófényező vagy valami ilyesmi volt), ő meg kitessékelt onnan a vegyszerek vagy a veszélyes szerszámok miatt. Erre emlékszem, ez az egyetlen igazi emlékem nagybátyámról. Rá néhány hónapra rá nagyon fiatalon agyvérzést kapott és meghalt.
2020. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 4 éves lehettem, amikor vidéki rokonoknál nyaraltunk. Anyu unokaöccse vitt engem meg az unokahúgomat bringával egyik háztól a másikig. Mivel én voltam anagyobb, ezért én ültem hátul a csomagtartón (régen volt, nem léteztek még gyerekülések). Rám szóltak, hogy tartsam jól szét lábam, de mikor elindult a bicikli megijedtem, összerántottam alábaimat és beszorult a küllők közé a bal bokám. Vérmérgezést is kaptam, nagyapám a hátán vitt az orvoshoz tetanuszra. Nehéz lenne elfelejteni, mert egyrészt a nyoma a mai napig látszik, másrészt soha nem tanultam biciklizni, fóbiám van tőle.
2020. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
6-os nagyon sajnálom
2020. máj. 30. 23:48
 24/27 A kérdező kommentje:
16-os még durvább, sajnálom. Azért érdekes, hogy nagyon sok első emlék negatív.
2020. máj. 30. 23:52
 25/27 anonim ***** válasza:
Anyám a fa főzökanállal ver, mert a benne rejlő lefolytott indulatot igy vezette le. Amiért az élete nem lett sikeres és nehézségei voltak anyagi és emberi. Olyan 4-5 éves lehettem. Ma se tudom miért kellett ilyen brutálisan megverni rendszeresen.
2020. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Szegény 25-ös. Sajnálom. Ezek szerint a negatív emlékek jobban megmaradtak, mint a pozitívak.
2020. máj. 31. 16:20
 27/27 anonim ***** válasza:
3-4 eves lehettem. Koraszulott voltam igy millio vizsgalatra vittek. Ez szemvizsgalat volt. Arra emlekszem hogy az asztalon volt egy muanyag jatek kacsa es nagyon tetszett, a doktor neni pedig megigeri, ha nyugton maradok a vizsgalat alatt, megkapom a kacsat. Eddig az emlek. Anyam elmeselesebol tudom hogy a kacsat nem kaptam meg, nem is jatek volt hanem konyvtamasz, mellesleg megvizsgalni se hagytam magam. Harman fogtak le es meg be is nyugtatoztak de nem hatott 😀
2020. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!