Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy helyes...

Szerintetek ez egy helyes szűlői viselkedés?

Figyelt kérdés
Anyukámék általában ha beteg vagyok nem vesznek komolyan. Elkűldött tüdőgyulladással vásárolni pl régen. Bármilyen bajom van ki kell szenvednem addig, hogy komolyabban vegyen, vérnyomásom van, asztmám ami valahogy nagyon rossz. Cigarettától teljesen rosszul vagyok, rohamom van ő azért is szívja, ki se nyitja az ablakot, mindig el kell ismételnem, hogy fordúljon el az ablakhoz, sokszor azt mondta, hogy nem tud a saját házában elszívni nyugodtan egy k**** cigit, elege van a betegségemből ha meg rosszúl vagyok néz kiakadva mint egy idióta. Bármilyen panaszom van nem hallgatja meg, nem szól hozzá semmit csak azt mondja, hogy túlreagálom. Volt, hogy bevitt a mentő roham miatt és nem tudta mert nem volt otthon s amikor megtudta csak "namár...ilyet" igen ezt válaszolta. Azzal van, hogy mamámnak is asztmája van és cigizik és nincs ennyi rohama meg nem fáj így a tüdeje szóval hazudok. Soha nem vesznek komolyan, nem szeretek velük élni eléggé szenvedek már itthon. Nem tudom mennyire van rendben ez. Amúgy nemrég jött haza mert külfőldön volt lelépett egy férfival s most szakitottak szóval most itthon van és akkor ment el amikor korházból úgy engedtek haza, hogy szigorú felügyelett alatt leszek.
2020. máj. 31. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

Mindenkinek van vérnyomása, a halottak kivételével


Hány éves vagy?

2020. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nekem ez a fajta viselkedés sehogy sem fér bele a helyes szülői magatartás értelmezésébe. Fontosabb neki a saját kényelme mint a te egészséged, nem mondanám ezt normálisnak.
2020. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Elnézést. Magas vérnyomásra értettem. 19 vagyok de már három éve van.
2020. máj. 31. 13:37
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

A kérdésedre a válasz nem, ez nem helyes magatartás. Nem törődnek veled.


Ez változni nem is fog sajnos. Függetlenedned kell amilyen hamar csak lehetőséged lesz rá. Addig pedig szomorú, de önállóan kell megoldanod mindent. Ne is számolj anyukád támogatásával. Neki fontosabb saját maga, mint te. Sajnálom. Te jobb szülő leszel.

2020. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
A magas vérnyomás, vagy az asztma kezelhető betegségek, mivel nagykorú vagy, elmész a háziorvoshoz és adnak rá gyógyszert. A leírásodból nekem az jön le, hogy túl sokat panaszkodsz. Dohányozni viszont senkinek sem kellene, főleg a lakásban.
2020. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem is hiszem el hogy hogyan lehet egy szülő ilyen pocsék szülő. A tesómnak is asztmája van, kiskorába a kórház volt a 2. otthona és több műtéten is átesett, anya mindig figyelt hogy a levegő páratartalma megfelelő legyen illetve sokat takarított hogy por se legyen. Ő is cigizik meg édesapánk is és mindig kint cigiztek az udvarba télen nyáron. Esetleg szerezz pénzt hogy egy kis albérletbe be tudj költözni mert amit az anyád művel az a te egészséged rovására megy.
2020. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
És a kérdésednek mi a célja anyád szidatásán kívül (aki vagy ilyen vagy nem?)Merthogy nyilvánvaló a válasz, vagyis értelmetlen kérdezni- persze a provokáción kívül aminek szántad a kis szösszenetedet.
2020. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
Jó nagy szellemi fogyatékos a 7es. 😀😂
2020. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Azért mert gondolkodni merek? Babám, ha fogyatékost keresel, nézz tükörbe.
2020. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
19 évesen fogod a batyudat és elköltözöl
2020. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!