Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy helyes...

Szerintetek ez egy helyes szűlői viselkedés?

Figyelt kérdés
Anyukámék általában ha beteg vagyok nem vesznek komolyan. Elkűldött tüdőgyulladással vásárolni pl régen. Bármilyen bajom van ki kell szenvednem addig, hogy komolyabban vegyen, vérnyomásom van, asztmám ami valahogy nagyon rossz. Cigarettától teljesen rosszul vagyok, rohamom van ő azért is szívja, ki se nyitja az ablakot, mindig el kell ismételnem, hogy fordúljon el az ablakhoz, sokszor azt mondta, hogy nem tud a saját házában elszívni nyugodtan egy k**** cigit, elege van a betegségemből ha meg rosszúl vagyok néz kiakadva mint egy idióta. Bármilyen panaszom van nem hallgatja meg, nem szól hozzá semmit csak azt mondja, hogy túlreagálom. Volt, hogy bevitt a mentő roham miatt és nem tudta mert nem volt otthon s amikor megtudta csak "namár...ilyet" igen ezt válaszolta. Azzal van, hogy mamámnak is asztmája van és cigizik és nincs ennyi rohama meg nem fáj így a tüdeje szóval hazudok. Soha nem vesznek komolyan, nem szeretek velük élni eléggé szenvedek már itthon. Nem tudom mennyire van rendben ez. Amúgy nemrég jött haza mert külfőldön volt lelépett egy férfival s most szakitottak szóval most itthon van és akkor ment el amikor korházból úgy engedtek haza, hogy szigorú felügyelett alatt leszek.
2020. máj. 31. 13:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
24%

Jól van, nyugodj meg.

Nehogy itt mérgelődj és toporzékolj. 10 évesen még ne gondolkodj, mert még nem megy, de nincs semmi baj. Játsz a képzeletbeli barátaiddal.

2020. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy nagyon ismerős ez a sirámtenger- értelmetlen kérdéssel kombinálva. Csak nem a kamukirálynő jött vissza aki mindig azzal jön hogy ő az ártatlan, barika, mindenki más extrém gonosz, és ő az áldozat- csak sajnálja már valaki? Lesz megint napi két "sajnájjámá" kamu?
2020. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
16%
Osztan hány az a magas vérnyomás? 120/80?
2020. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
Eggyátalán nem normális próbálj meg minél hamarabb elmenni onnan, Nekem is hasonló gondjaim szoktak lenni csak én még nem mehetek el :/ De te megteheted. Remélem minél hamarabb el tudsz menni
2020. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

13/14

170/95

2020. máj. 31. 15:34
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sajnálom......
2020. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!