Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egyszerűen nem...

Mit tegyek? Egyszerűen nem bírom elviselni a nővérem.

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, van 2 nővérem. (23 és 25). A fiatalabbikkal nagyon jól kijövök mostanában. Illetve eddig is kijöttünk, de egy ideje, amióta az idősebbik tesóm ilyen lett, még szorosabba a kapcsolatunk, mert inkább hozzá megyek oda beszélgetni.

Tehát az idősebbik elviselhetetlen számomra. Bármit csinálok belémköt, anyáskodik, anyunak szidja a tesómat, olyan hülyeségek miatt, hogy az hihetetlen. Anyunak állandóan "nyalizik"(nem tudom hogy kifejezni). Van egy 20 évvel idősebb pasija, nem tudom, talán azóta ilyen, hogy összejöttek.

Azért elkezd velem ordibálni, mert leettem a fölsőm, vagy mert olyan melltartót veszek, ami neki nem tetszik, meg még sorolhatnám a hülyeségeit.

Nem tudom mit csináljak, most is elment a fiatalabbik tesóm és így még jobban idegesít. Egyszerűen nem bírom, utálok vele beszélgetni (nem is lehet), pedig régen olyan jó tesók voltunk mi így 3-an...Ez már 2 éve tart (mióta van a barátja), csak eddig volt, hogy jobb...de mostmár egyre csak rosszabb. Nem tudom mit csináljak...


Előre is köszi! (:


2010. júl. 30. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a te hibád.(tudom,hogy ettől nem jobb) Valószínűleg a nővéred rajtad tölti ki a dühödet, vagy csak egyszerűen változtok. Az, hogy kisebb korotokban jobban kijöttetek mint most, az nem példátlan. Lehet a barátja miatt is, a 20 év nagyon sokat számít. Lehet, hogy a férfi hatására változott meg. Ha szoros kapcsolat van két mer közt, átveszik egymás szokásait. Te itt nem tudsz sokat tenni. Nem ismerem a nővéred, úgyhogy nem tudom megmondani jó döntés lenne-e megmondani neki, hogy ez téged nagyon zavar, és hagyja abba.
2010. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Suliba azt mondták, hogy ameliyk lány már kapott fiút(finoman fogalmazok: kukit) az megváltozik, beképzeltebb lesz stb. Én barátnőm pasija jött, azóta megváltozott nem tartja velem a kapcsit meg semmi. Nővéreddel is ez lehet a helyzet, nem lehet vele mit tenni. (Kisebbik nővéred helyében olyat benyomtam volna a képébe, hogy megtanulna viselkedni legalább családon belül).
2010. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pár hónapja, 1-1 vita után még le tudtunk ülni és beszélgetni normálisan. Akkor elmondtam Neki, hogy mi zavar, sőt volt olyan is, hogy a másik tesóm is elmondta Neki. Mindezt higgadtan. Amikor ez vita után történt, elég nyugodtan fogadta, elmondta Ő is a véleményét meg az "ellenérveit". Jóvolt, megbeszéltük. Pár napig (jóesetben) minden rendben volt, aranyos, kedves volt, aztán kezdődött minden előröl. De mostanában nem is lehet Vele beszélni, teljesen megváltozott...
2010. júl. 30. 18:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.

Ha nem titok megtudhatnám mit mondott, miért ilyen?

2010. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem is igazán azt mondta, hogy miért ilyen, hanem hogy amiket felhoztunk példákat, arra válaszolt, hogy akkor azt hogy gondolta, meg hogy nincs igazunk azzal kapcsolatba. Egy ideig (tavalyig), amíg fősulira járt azzal is védekezett, hogy azért ideges, mert nem tudja elvégezni. (egyébként ez hülyeség, mert köztudott, hogy az utolsó 1 hónapig szart a sulira)
2010. júl. 30. 18:59
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez annyit jelent, hogy ő maga sem tud indokot arra, hogy utáljon.
2010. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem utál.
2010. júl. 30. 20:42
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem utál akkor meg mi a baj??
2010. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is épp erre szeretnék megoldást...
2010. aug. 1. 19:11
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Őld meg!
2010. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!