Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egyszerűen nem...

Mit tegyek? Egyszerűen nem bírom elviselni a nővérem.

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, van 2 nővérem. (23 és 25). A fiatalabbikkal nagyon jól kijövök mostanában. Illetve eddig is kijöttünk, de egy ideje, amióta az idősebbik tesóm ilyen lett, még szorosabba a kapcsolatunk, mert inkább hozzá megyek oda beszélgetni.

Tehát az idősebbik elviselhetetlen számomra. Bármit csinálok belémköt, anyáskodik, anyunak szidja a tesómat, olyan hülyeségek miatt, hogy az hihetetlen. Anyunak állandóan "nyalizik"(nem tudom hogy kifejezni). Van egy 20 évvel idősebb pasija, nem tudom, talán azóta ilyen, hogy összejöttek.

Azért elkezd velem ordibálni, mert leettem a fölsőm, vagy mert olyan melltartót veszek, ami neki nem tetszik, meg még sorolhatnám a hülyeségeit.

Nem tudom mit csináljak, most is elment a fiatalabbik tesóm és így még jobban idegesít. Egyszerűen nem bírom, utálok vele beszélgetni (nem is lehet), pedig régen olyan jó tesók voltunk mi így 3-an...Ez már 2 éve tart (mióta van a barátja), csak eddig volt, hogy jobb...de mostmár egyre csak rosszabb. Nem tudom mit csináljak...


Előre is köszi! (:


2010. júl. 30. 18:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Néhány emberről csak úgy süt le az értelem...
2010. aug. 1. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!