Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik számít első szerelemnek?

Melyik számít első szerelemnek?

Figyelt kérdés
az ami viszonzott és első ?vagy az első ami viszonzatlan?
2010. júl. 30. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Viszonzott! szerinteem mer mi azt számojjuk.

pux

2010. júl. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szoval a viszonzatlan az nem számit mint első szerelem?hanem majd az lesz első szerelem ami viszonzot?
2010. júl. 30. 23:31
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem mindegy h viszonzott vagy viszonzatlan, ha szerelmes voltál hát szerelmes voltál.
2010. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első viszonzatlan volt és még további néhány is, de mivel szerelem volt, részemről ugyanúgy beszámít a listába, ami egyébként sem túl hosszú. Értelemszerűen a párkapcsolatok számába már számíthatóak be, de a részemről szerelem volt, az pedig mellékes, hogy viszonzott vagy viszonzatlan.
2010. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majdnem mindig az aktuális számít elsőnek mert a többinél mindig sokkal komolyabb a következő. Persze biztos van akinél nem.
2010. júl. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a viszonzatlan is már annak számít a maga összes örömével-bánatával, amit mindeközben átéltél. Én is már több, mint 1 éve vagyok egy viszonzatlan szerelemben, nekem is ez az első igazi, mert mióta ezt tapasztalom, tudom, hogy ilyen ezelőtt nem volt, és én is elsőnek tekintem, bár reménytelen.
2010. júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!