Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt megengednék? Szülők...

Ezt megengednék? Szülők válaszára vagyok elsősorban kíváncsi!

Figyelt kérdés

Na szóval 14 éves vagyok barátnőm 2 hónappal fiatalabb..

Szünetben aludnánk együtt csak nemtudjuk a szüleink mit mondanának!Megbízható vagyok én is és ő is tuti nem lenne belőle szex..Meg amugy is én nem vagyok híve a fiatalkori szexnek! :D

Azért lennék kíváncsi szülők válaszára hogy ők ezt megengednék a gyerekének ha tudja hogy az megbízható?

A válaszokat előre köszönöm!


2011. szept. 29. 17:31
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
89%
Szó se lehet róla, és ne lepődj meg ha anyád vagy a barátnőd anyja is ezt mondja!
2011. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%
Kizárt. Lehettek ti a világon a két legmegbízhatóbb tini, akkor is ott vannak a hormonok ugye..
2011. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nincs gyermekem, és az én szüleim mondjuk a "jófej" kategória, de ki van csukva, hogy ilyet megengedtek volna annak idején... :D

22L

2011. szept. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. szept. 29. 17:37
 5/35 anonim ***** válasza:
84%
De nem ám!!!! Ki van zárva!
2011. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
53%
Az egy dolog hogy nem lenne szex(még jóó!!!).14 évesek vagytok,én a lányomnak ennyi idősen azt sem engedném hogy barátja legyen vagy hogy a fiamnak barátnője.Neeem ez kizárt.Nagyon fiatalok vagytok még.
2011. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Utolsónak!

Az értem de hogy 14 évesen ne legyen pasija,csaja?

Ez azért elég butaság már elnézést!Egy 14 éves azért már nem egy 10-12 éves kisgyerek aki nem érti a kapcsolatokat!

De azért köszönöm a választ hasznos dolgokat tudtam meg! :)

2011. szept. 29. 17:40
 8/35 anonim ***** válasza:
86%
Együtt alvást nem. Hiába vagytok megbízhatóak, az ösztönök faramuci jószágok. A ti korotokban nem kell még ennyire belemerülni.
2011. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, te hol laksz, de nálunk a falnak is füle van.

Az lehet, hogy ti egymáshoz se nyúlnátok, de az biztos, hogy másnap reggel az egész szomszédság arról csiripelne, mekkora ku.rva a lányom 14 évesen, hogy már nála "alszik" a barátja.

Kizárt dolog!


Ha felelősségteljes és megbízható tininek tartod magad, akkor tessék vigyázni a barátnőd jó hírére is!


Még ha ma már nem is divat ilyen szinten lovagiasnak, úriembernek lenni...

2011. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
89%

ma 17:38 vagyok!

Hát tudod,kinél hogy működik,ki hogy neveli gyermekét.Választ,véleményt kérdeztél,és azt hiszem ebben nem illő vitába keveredni.Majd ha neked is lesznek gyerekeid,megfogod tudni hogy milyen az a félted :) És ha a szüleid nem fognak belemenni az ottalvós dolgoba,akkor ne haragudj rájuk.

2011. szept. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!