Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez bunkóság a részemről vagy...

Ez bunkóság a részemről vagy normális?

Figyelt kérdés

A betegségektől való félelmemből ered a dolog. Arról van szó hogyha pl ha meglátom hogy egy ismerősöm köhögős időszakát éli akkor nem szívesen fogok vele kezet mert lehet hogy beleköhögött a tenyerébe és nem akarok elkapni semmit. Vagy ha valaki tüsszent akkor ha tehetem egy pár lépést odébb sétálok. Meg ha valaki kézfogás előtt kifujja az orrát akkor húzom a számat ha kezet akar fogni utána velem. Vagy mondjuk ha meglátom hogyha valaki ápolatlan akkor ha hozzám akar szólni azt csak 1 méternél távolabbról teheti meg. :D

Szóval ez indokolt vagy már bunkóságnak számít?


2017. jan. 28. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Ebbe semmi bunkóság nincs.

Én is kerülöm.

Pl ha én tüsszentek a karom hajlatába, így a kezem nem lesz bacis és volt is kísérlet arra, hogyan érdemes takarni a tüsszentést.


Én még a pusziktól undorodok.

Ne felejtsük el, mindenki él nemi életet és az arc/száj érintkezik sok esetben a partnerével. Engem már a tudat taszít.

A kutyabuza ismiktől is undorodok, főleg amikor a kutyával nyelves puszit tol le, amivel szétnyalogatja magát (még ott is).

Megszóltam egyik ilyen kutyasmacis képét ismimnek és egy gyenge érvet írt: Fürdeti hetente a kutyáját....


Öhh ok. No problem, az ember is, ha napi 2-3x is fürdik beizzad, bepállik + wc-re eljár. S ez azzal érvel, hogy heti 1x viz alá dugja a korcsot.... Omg.


Nyugodtan mondd ki, ha olyan van pl beteg ismi: "bocsi, de nem akarok véletlen se elkapni semmit, ne haragudj"

Ha normális elfogadja a tényt, ha meg nem akkor ő a bunkó, nem te, aki figyel a reális tényekre.

23-N

2017. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Én nem parázom ennyire a hétköznapi emberi érintkezésektől. Kicsit paranoiásnak tűnsz :) Odafigyelek, hogy ne nyúlkáljak a számhoz, szememhez. Kajálás előtt mindig kezet mosok. Ennyi.

Egyszer voltam ilyen, mint te. Egy műtét előtt. Épp ilyen influenzás időszak volt. És ha elkaptam volna, akkor nem műtenek meg. És persze mindenki beteg volt körülöttem, család, barátok. Akkor mondtam nekik, hogy ne jöjjenek a közelembe :) Szerencsére nem kaptam el senkitől sem.

2017. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Nah látod, te is azért figyelsz magadra. Ám ebbe semmi túlzás sincs.

Pl családi összejövetelkor, ha valamelyikünk beteg az mondja is pl "ne haragudj kislányom, a mama nem ölelget, mert beteg"


Alap, hogy mással is tekintettel legyünk.


A műtétes dolgoknál tudom mik vannak.

Pl papám is életbe lenne, ha a gyógyulgatás alatt nem kapott volna el egy egyszerű megfázást.


S az egymás közti higénia mindenhol fontos.

Meg persze ne felejtsűk el azt se, hogy normális ember nem csókolgat/ölelget/fogdos mindenkit.


Az igénytelen emberek betegen is elmennek közösségbe.

Pl uszodába tizenévesen valami bőrbetegséget elkaptam...-.-"

Rohadna meg aki úgy megy ilyen helyre, hogy baja van.

(Szikével vagdalták ki a bőrömből azt a sok vackot. Semmi érzéstelenítő. Azóta mély sok pici fehér vágás van a combomon.)


Aki beteg ha kis megfázás, ha akármi oda kell hogy figyeljen. Nem tudhatod, kiből mit vált ki, vagy mint papám esete... Pedig csak elment a gyógyszerért, mert elfogyott.

2017. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nah vacak telefon, elírtam pár dolgot.
2017. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja ez velem is így van.

Nekem macskám van, de mindig megmosom a kezem, miután hozzáértem (de imádom ettől függetlenül).

Ha tehetem a metrón is a lehető legtávolabb állok az emberektől, neki dőlve az ajtónak..ok ez már túlzás.


Most egy irodaházban dolgozom, ahol közös wc van, elárulom, a legtöbb nő sem mos kezet (mert mindig a férfiak vannak elővéve ilyen témában), maximum 3 másodpercre megnyitja a csapot, lelögyböli a kezét, de ha nem hallják, hogy bent van valaki, akkor sokan még ennyit sem csinálnak meg. Én sokszor fertőtlenítő gélt is használok. Érdekes módon nem is voltam beteg már vagy 7-8 éve.


Tehát nem vagy bunkó.

2017. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Az igénytelen emberek betegen is elmennek közösségbe.

Pl uszodába tizenévesen valami bőrbetegséget elkaptam...-.-"

Rohadna meg aki úgy megy ilyen helyre, hogy baja van.

(Szikével vagdalták ki a bőrömből azt a sok vackot. Semmi érzéstelenítő. Azóta mély sok pici fehér vágás van a combomon.) " :O Azta...

2017. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Kezeltesd magad.
2017. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

55%


Nah egy újabb igénytelen ember.

2017. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mitől lesz valaki igényes? Magyarázd már el nekem. Ha ennyire félsz, akkor ne is menj az emberek közelébe egyáltalán.
2017. jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!