Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez nagy bunkóság volt a...

Ez nagy bunkóság volt a részemről, vagy más is ezt tette volna?

Figyelt kérdés

Volt egy buli, és az egyik barátnőm nálam aludt. Előre megkértem, hogy ne igyon olyan sokat, nehogy rosszul legyen. Aztán persze annyit ivott, hogy rosszul lett.

Most szombaton ismét úgy tűnik, hogy lesz egy buli, ahova megyünk, de amikor megkérdezte, nálam alhat-e, ezt mondtam neki: "Ne haragudj, de a múlt héten annak ellenére, hogy kértelek, ne idd le magad, te mégis a rosszullétig nyakaltad a piát, és itthon az egész családot felverted a szenvedéseddel, szóval most nem tudsz nálunk aludni."

Tényleg mindenkit felkeltett mindenkit, pedig nagy családi házban lakunk, és a szobák ajtaja zárva van éjjel, ha alszanak. Mindent feldöntött, jött a róka, stb.



2016. nov. 4. 12:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egyébként 19 évesek vagyunk. Ez lemaradt.
2016. nov. 4. 12:57
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Helyesen tetted. Csak egyszer lehet az ilyesmit eljátszani.
2016. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
A barátság minőségétől függ, hogy ilyen rövid idő alatt adok-e még egy lehetőséget.
2016. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Ezek után én se engedtem volna. Nem voltál bunkó, megindokoltad hogy miért nem. Neki kéne bocsánatot kérnie alapból. Meg ezek után nem is tudom hogy van képe még egyszer ilyet kérni.
2016. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem voltál bunkó.., sőt! Illedelmesen, logikusan kezelted a helyzetet!
2016. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Rosszul tetted fel a kérdést. A barátnőd részéről volt bunkóság, hiszen ő kért szívességet, amit pont az ellenkezőjével "hálált" meg.
2016. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%

nem vagy bunkó,megértheti,hogy nem egyedül laksz,hanem a családoddal. ők tesznek szívességet,hogy ott aludhat ,akkor az a minimum,hogy hagyja aludni a családot és nem hány össze mindent.

jó,persze 1-2 x belefér,hogy túlmegy a hátárokon. de rendszeresen én sem tűrném.:/

2016. nov. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A bunkó nem Te voltál! Jól tetted, hogy tudtál nemet mondani! Ha normálisan viselkedett volna, most lenne hol aludnia, így meg bandukoljon haza hulla részegen..
2016. nov. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Segítettél neki, ő visszaélt a segítségeddel és a jótetteddel, miért engednéd, h újra megtegye?! Nem volt bunkóság, simán én is Így döntöttem volna!
2016. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szépen megfogalmazni.. Egyáltalán nem vagy bunkó.
2016. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!