Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások szerint is abnormális/po...

Mások szerint is abnormális/pofátlan dolog ez egy exfeleségtől? Hogyan kéne ezt kezelni?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk “saját” házba albérletből. A férjem előző házasságból származó gyereke az új helyre már a második láthatásra úgy érkezett, hogy egy addig soha nem látott/emlegetett telefon volt nála. Kérdeztük, hogy miért van nála ez a telefon. Mire azt felelte, hogy az anyja kérte, hogy csináljon fotókat a házról, mert érdekli... Nos én azt gondolom, hogy a volt feleségnek semmi köze a mi hàzunkhoz, mi magasról tojunk arra, hogy az új családjával hogy élnek. Gondolom szeretné checkolni az anyagi helyzetünket, de egy teljesen átlagos újabb családi házról beszéltünk, aminek a jelentős része ráadásul az én nevemen van, mert az önerő közel 80 %-át én és a szüleim tettük össze. A gyereknek megmondtuk, hogy ne fotózzon, majd az apja mesél a házról az anyjának, ha ennyire érdekli. Hogyan kellene ezt lereagálni az anyjával szemben? Szeretnénk finoman a tudtára adni, hogy semmi köze a mi életünkhöz.

Köszönöm a válaszokat



2020. jún. 13. 06:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
70%
Ne a gyerekkel üzengessetek az exfeleségnek, a párodnak kellene beszélnie vele, és tisztáznia azt, hogy semmi köze hozzá, a környezettanulmányt akkor szokták kérni ha egyik szülőnél helyezik el a gyereket, vagy ha örökbe fogadnak. Önkényesen nem csináltathat képet a házadról, mert ezzel az erővel azt is gondolhatnád, hogy a gyereket küldte oda, a gyereket használja, hogy felmérje a terepet és kiraboljon. A párod legyen férfi és beszéljen az exével, hogy fejezze be a lesekedést.
2020. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
61%
Engem nem zavart volna,ha a gyerek csinált volna pár képet.
2020. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Ha azért csinált volna, mert ő akar, mert ő szeretné, hogy a telefonján legyen, és esetleg önszántából megmutatja az anyjának, azzal semmi probléma nem lenne. De ha mindezt az anyja kifejezett kérésére teszi, az már számomra enyhén szólva is “furcsa”.
2020. jún. 13. 14:07
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Te még jobban jártál. Mikor a férjem hozzám költözött, a 100%-ban az én tulajdonomban lévő házba, az exe a gyámügyet küldte ki környezettanulmányra, hogy megfelelő-e a hely a láthatásra. Ráadásul egy régi ismerősöm jött ki felmérni, neki is ciki volt. Külterületen volt a ház, de jóval különb, mint amiben az ex lakott. Mikor később vettünk közös házat, akkor a férjem már direkt küldött videókat róla a gyerekeknek, hadd lesegesse az exe.
2020. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
49%

- Jaj anyu, apuék új háza olyan szép! Képzeld roszaszinek a falak, meg a konyhában van egy olyan italos hűtő, meg a fürdőszobában esozuhany.

-Tenyleg? Na, ha legkozelebb mesz adok egy telefont, akkor tudsz képéket csinálni és én is meg tudom nézni.

2020. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
14-es, hogy benned mennyi primitívség, rosszindulat kavarog. Mondd csak, otthagyott feleség vagy?:DDDD
2020. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
58%

Ez súlyos személyiségi jogi kérdés.

Senkinek sincs joga a lakásom ajtaján belüli intim szféránba betekintést nyerni.

A férjem gyereke is csak az engedélyemmel készíthet

képeket, és arról, amiről megengedem.


A nő a gyerek anyja, de nem rokon, nem családtag. A férjednek sem családtagja.

A gyerek viszont családtag, de akkor sem fotózhat, vihet ki a házon kívülre intim információkat tartalmazó képeket.

A nő azért is aljas, mert bizalmatlanságot szít a gyerek és az apja és az apja új családja között.

Ti nem akartok úgy élni, hogy azt kelljen lesnetek, hogy a gyereket milyen hülyeségekre uszítja a hülye anyja.


A férjed feladata, hogy felvilágosítsa a gyerekbanyját a jogi vonatkozásra. De arra is, hogy a gyereket nevuszítsa, ne nevelje alattomosságra, mert a végén elperelheti tőle a férjed a felügyeleti jogot. Ugyanis jellemtelenségre neveli és eszközül használja a piti játszmáihoz.

2020. jún. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
26os és ha tudnád mennyi ilyen van még aki itt éli ki magát. Az összes ilyen kérdésnél van minimum 1 "minek jöttél össze gyerekes pasival" komment. Szóval kedves hölgyeim, azokat a pasikat akinek gyereke van kerüljétek nagy ívben, mert ha lesz valakije és boldog mer lenni akkor lecsúszik az ex arcáról az önelégült vigyor😄
2020. jún. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Jaja,az összes ex csak azt írja ,H miért jöttél ossze gyerekes pasival.😂😂😂Valódi probléma még mindig ők.Ok generálják a feszkot,mert a legtöbb nem kap más pasit és irigykedik.
2020. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!