Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsának tartanád, ha két...

Furcsának tartanád, ha két hasonló korú férfiról kiderülne, hogy após-vő viszony van köztük?

Figyelt kérdés
Én így jártam azokkal, akiknek eladtam a verdámat. Két ötven körüli pasas jött érte, közben kicsit dumálgattunk erről-arról, mire ez kiderült. Mondom ne szórakozzanak az urak, de ők állították, hogy így van. Úgy néztek ki, hogy csak szimplán haverok.
2020. jún. 20. 18:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
22%
Mint két haver...mi már nem vagyunk együtt, de az apjával a mai napig barátok vagyunk. Sokkal jobban megértettük egymást, mintha egy ecsethajú tizenéves takonnyal kellett volna bájolognia.
2020. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!