Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kik legyenek a Keresztszülők?

Kik legyenek a Keresztszülők?

Figyelt kérdés

Kiskorunkban mar meg beszeltuk a baratnommel hogy egymas gyermekeink keresztszulei leszunk, mi is kereszt testverek vagyunk.

Aztan romlott a kapcsolatunk voltak hullam volgyek. De meg maradtunk jo baratok es ha nem is talalkozunk tul sokat ha valamelyikunknek baja volt ott voltunk egymasnak. Most meg azert sem talizunk sokat mert kulfoldon elek. 1 eve vagyunk egyutt a parommal. Meg ugy ő igazan nem is talalkozott a baratnommel csak amikor elvitt minket egyszer ketszer valahova. A parom testverevel es testvere baratnojevel pedig talalkoztam en 3x.


Na en most el mondtam a baratomnak hogy a baratnomet szeretnem majd keresztanyának es o azt mondta hogy az kizart mert biztos hogy a testvere es a baratnoje lesznek azok. Csak o rajuk tudna bizni a gyerekunket es nem is ismeri az en baratnomet. Na en meg a parja baratnojet Nem ismerem, ennyi erovel... en meg ismerem a sajat baratnomet. Es tok jo hogy o ezt igy eldonti.


A masik ami fura egyeseknek, hogy en szerintem a keresztszulo ne csaladtag legyen mivel nekik mar alapbol meg van a “szerepuk” a baba eleteben. Mar egy nagybaty, miert legyen meg kereszt apa is. !? Nem nagy baj csak en furcsalom hogy ezt furcsaltak nalam.

Velemeny?



2020. jún. 23. 19:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is az lenne az optimális, ha az egyiket ő válassza ki, a másikat meg te
2020. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%

"Na en most el mondtam a baratomnak hogy a baratnomet szeretnem"


"Férjnél vagyok es pár napja tudtam meg hogy állapotos Is. "


És nosztalgiából barátodnak nevezed a férjedet?

2020. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%
Majd gyere vissza, ha eldöntötted, mit hazudozol.
2020. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ez csak meg a kotozkodes, hihetetlen. Páromnak szoktam inkabb mindig hivni, a “férjem” Szot ritkabban hasznalom es a “baratom” Szot eszre sem vettem, most milesz...
2020. jún. 23. 22:37
 15/23 anonim ***** válasza:
69%
1 év alat összehoztatok egy házasságot és gyereket, úgy, hogy még egymás családját se ismeritek, sőt, szerintem egymást se nagyon. A keresztszülőség eldöntése lesz a legkisebb problémátok.
2020. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
36%
dehogy hoztak össze. semmit nem hoztak össze. hazudik
2020. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Sosem hallottatok meg ilyenrol? De szulokkel tobbszor talalkoztunk mar, de mint irtam kulfoldon elunk!
2020. jún. 24. 12:34
 18/23 anonim ***** válasza:
39%
1 éve vagy a pároddal, 4 hónapja nem lehet esküvőt tartani, szóval 8 hónapos kapcsolat után feleségűl vett, vagy még előbb. Nagyon hihető.
2020. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
52%
Emberek! Nekem van egy ismerősöm aki egy hónapja volt együtt a párjával, és terhes lett, a srác egyből megkérdte a kezét ahogy kiderült, hogy állapotos a csajszi. Ezen mi olyan hihetetlen? A mai világba..... ☹️
2020. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%
És az ismerősöd is hazudozik össze-vissza, hogy ne tűnjön hisztis pitsának?
2020. jún. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!