Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » De hogy kérhet ilyet?

De hogy kérhet ilyet?

Figyelt kérdés

Mikor megismerkedtünk 50-55 kiló voltam,párom 80.Kb másfél év után elkezdett hizni,mostanra plussz 30 kiló.(én még mindig 50-55 kiló).Nagynehezen rávettem normálisabb evésre,minimális mozgásara (irodai melo meg kocsival mindenhová mellett).

Erre tegnap kifakad,hogy akkor én meg hizzak 10 kilót,ugy jobban tetszenék (170 centihez vagyok ennyi),ha neki meg fogynia kell,különben befejezte a fogyokurát...

Hát de könyörgöm,én kb 12 éves korom óta ennyi vagyok,ő igy "kapott",én viszont nem őt.

Fer amit kér? (bár hiába kéri,hizásra képtelen vagyok)

N


2010. aug. 2. 06:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%
Semmi katasztrofálisat nem kért. Nem kell mindent harcnak vagy felháborodásnak felfogni. A kompromisszumos dolgok csak jót tesznek egy kapcsolatnak. Próbálj meg felszedni pár kilót, ha nagyon nem megy, akkor meg hagyd a fenébe. 58-60 kilósan is nagyon vékony leszel a magasságodhoz képest.
2010. aug. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
61%
inkább menj orvoshoz, mert ha 12 éves korod óta 50-55 kg vagy és ehhez 170 cm, akkor az rohadt beteges....sportoljatok szépen együtt és szedj fel 10 kg izmot ;)
2010. aug. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

probáltam már hizni sokszor,volt hogy orvos irt hozzá étvágygerjesztőt,de a kaja gondolatától is forog a gyomrom tőle...

nem lennék kövér 65 kilósan se,nincsenek önértékelési problémáim,csak még nem fogtam fel,hogy kérhet olyat,amit tudja jol,hogy nem fog menni...

2010. aug. 2. 06:54
 4/37 A kérdező kommentje:
családban mindenki ilyen,anya 2 gyerek után 40 évesen ugyanolyan méretű nadrágot hord,mint én...
2010. aug. 2. 06:55
 5/37 anonim ***** válasza:
94%
Bár én nem tartozom ebbe a kategóriába, de tényleg vannak ilyen típusú embetek, akik szinte képtelenek hízni. Megkérdezhetem mennyi idősek vagytok?
2010. aug. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
78%

na jó de te is eldöntheted, hogy miből csinálsz drámát. egy ilyen hülyeség miatt...ugyan.

akkor menj oda, mondd meg neki, hogy te nem fogsz meghízni mert nem tudsz, neki viszont le kell fogynia az egészsége miatt. ez nem egy 'én is-akkor te is' gyermeteg helyzet.

2010. aug. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

én 23,ő 25,és több mint 3 éve együtt vagyunk

fogyokuráját meg inkább azért szorgalmaztam annyira,mert látványosan romlott az egészsége a hizásnak köszönhetően

2010. aug. 2. 07:01
 8/37 A kérdező kommentje:
Leszereltem egyenlőre egy "ha nem tetszek menj és keress egy hájas nőt és zabáljatok együtt"-tel,de nem hiszem h ezzel tul sokáig le lehet:D
2010. aug. 2. 07:02
 9/37 anonim ***** válasza:
66%
nem is arról van szó, hogy túl sokáig vagy nem sokáig, hanem, hogy arrogáns vagy. tulajdonképpen ilyen beszélgetések mellett tök mindegy, hogy vékony vagy vagy sem. ha lelép egy kis töltött galamb nőhöz, aki kellemes, kedves típus..ott sem a kilók számítanak majd.
2010. aug. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
58%

A párodnak annyiban nagyon igaza van, hogy miért TE akarod megmondani NEKI, hogy milyen nehéz lehet, mennyit és mit ehet, mennyit kell neki mozognia - ez NEM a te dolgod.

Ha ö saját maga nem akar lefogyni, akkor akármit csinálsz is, nem lesz belöle semmi, legfeljebb ott hagy, mert nem viseli el tovább, hogy állandóan piszkálod.


Ha eddig nem zavart, hogy hizik (mert 30 kilót nem lehet pár hónap alatt összeszedni), akkor érthetö, hogy nem egészen tetszik neki, hogy egyszerre bajod van vele, és egész nap ezzel gyötröd.


A másik kérdés, hogy milyen magas, mert az sem mindegy, hogy 160 vagy 200 cm - ugyanis a 200 cm-hez 90 - 100 kg még nem extrém sok, különösen, ha izmosabb alkat. Az, hogy milyne súllyal ismerted meg: ha 20 évesen volt ennyi, akkor az természetes, hogy ehhez még hizott, mert idöközben felnött lett. Egy felnött férfitöl nem várhatod el, hogy úgy nézzen ki, mint egy kamasz fiú.

2010. aug. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!